Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha csináltok ilyesmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha csináltok ilyesmit, annak mi a célja általában?

Figyelt kérdés
Néhány napja kezdtem el beszélgetni egy sráccal/férfival, az igazat megvallva elég szimpatikus, humoros eddig. Minden nap ír, de tök semleges dolgokról beszélünk, sőt, nagyjából a semmiről, óránként 1-1 üzenet. Ha meg akarna ismerni mélyebben, nem lenne ellenemre, mert mint mondtam szimpatikus, de az hogy a semmiről csacsogunk óránként egy egy üzenetben , számomra kissé felesleges körnek tűnik, és nem tudok rájönni, hogy akkor miért ír rendületlenül minden nap . Amiért számít, az csupán annyi, hogy általában egyszerre egy emberre tudok koncentrálni ismerkedés szempontjából, de ha ez csak valami szokásos üres perceket kitöltő csevej általában ,akkor én sem veszem komolyabban. Sajnos szociális kapcsolatok terén elég tudatlan vagyok.
2019. jún. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Tartalék vagy.
2019. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"szokásos üres perceket kitöltő csevej"


A kérdésben benne van a válasz....

2019. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 érdeklődő63 ***** válasza:
50%
azért okoz neked üres perceket a beszéde mert a feje is üres
2019. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbál közelebb férkőzni a bugyidhoz.
2019. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, akkor jól gondoltam amit gondoltam
2019. jún. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!