Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam ezzel szerintetek a férfit?

Figyelt kérdés
Megismertem a munkahelyemen egy férfit, de én már foglalt vagyok és nem is szeretnék másik kapcsolatot. A férfi sokáig nem tudta, hogy van valakim, jól megvoltunk, de részemről csak munkatársi viszonyban. Mikor elhívott xy helyre randizni közöltem vele, hogy foglalt vagok. Megértette, nem mondtt rá semmi rosszat, de azóta nagyon hideg velem. Nem kell tőle semmi, de úgy érzem, hogy nagyon megbántottam. Szerintetek?
2019. jún. 23. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mit kellene tennie? Tovább nyomulni és kedveskedni?
2019. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nem jogos megbántódni.

Lehet, hogy azért kerül, mert nem akar jobban beléd esni. Vagy a barát zónát akarja elkerülni.

2019. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Halmai Annamária ***** válasza:
81%
Szerintem korrekt voltál. Biztos rosszul esett neki, hogy van valakid, de majd megenyhül. Meg hát mostmár minek kedveskedjen ha úgyis esélytelen.
2019. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem nyomulást várok, csak tök jól elütöttük az időt beszélgetésel a munkahelyen, most meg 1-2 szót szólunk.
2019. jún. 23. 13:26
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem csináltál semmi rosszat. És ő se csinál semmi rosszat azzal, hogy kerül.
2019. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Sosem értettem mit nem értenek ezen a nők. Potenciális partner jelöltből áttetted magad tabu/elérhetetlen kategóriába. Nyilván nem fog benned barátot/havert látni ezek után, ha már egyszer felpiszkáltad a fantáziáját (akár akaratlanul is). Nyilván abbahagyja a nyomulást, max köszön, és nem törekszik arra, hogy a közeledbe legyen és gondolom más nő után néz.


Mégis mit szeretnél? Találkozásnál csapjon a fenekedre kérdezze meg milyen volt előző este a pároddal?

2019. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Szerinted minek akarna ezekután dumàlni veled?

Az elején kelett volna ezt tisztázni!

Mivel már nincs esély h megcsináljon kiestél a körből.

Mikor fogják fel a nők? Férfinak sex kell elsősorban és nem barátság meg beszélgetés és ilyen homárságok

2019. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Mégis mit akarsz tőle? Világosan értésére adtad, hogy nincs esélye nálad. Akkor mégis miért nyomuljon tovább?
2019. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De nem értitek, hogy nem nyomulást várok? Csak azt, hogy ne legyünk rosszba, most olyan mintha haragudna
2019. jún. 23. 13:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy valóban haragszik rád?

Ha nemet mond, el fogod hinni neki?

2019. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!