Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vonzódom egy nálam 5 évvel fiatalabb fiúhoz? Ez normális?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és a fiú aki nem csak megtetszett, de azt hiszem valamilyen szinten ő is viszonyozza amit érzek most lett 15 éves. Azt állítja most lett barátnője, amit én el is fogadok, még csak nem is kérdezősködök felőle, de akkor miért nem vele van? Miért velem találkozgat és miért nem neki ír? Vagy egyáltalán akkor miért csinálja ezt (akarmi is ez) velem? Egyáltalán normális, hogy elkezdtem érezni iránta valamit? Még csak 15 éves..

2019. jún. 25. 03:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5év nem gáz, de ebben a helyzetben NAGYON. Basszus te felnőttnő vagy! Legalábbis elméletileg! Ő meg kis korú!!!
2019. jún. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyre jobban utálom ezt a nyomorult aberrált életképtelen korosztályt.

Nem normális egy GYEREKHEZ vonzódni.

2019. jún. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen, például ha megnézel engem 15 évesen még értelmes voltam xD
2019. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20 éves létedre egy pelyheskukihoz vonzódni? Abszolút nem normális
2019. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!