Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnek rajtam a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek rajtam a nők?

Figyelt kérdés
Sírnak utánam, és én magam sem értem, hogy mit esznek rajtam. Külsőre nem vagyok nagy szám és egy önző f.z vagyok. Esetleg valaki szeretne megfejteni egy beszélgetés során? :D
2019. jún. 25. 04:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert a hülye nők az önző f.aszokat kergetik a normális pasik helyett.
2019. jún. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Á, nem vagy beképzelt kicsit sem, na meg átlátszó
2019. jún. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ötletes. Ha azt írnád van kedve valakinek beszélgetni, valszeg nem lenne senkinek. Jól adod el magad :-D
2019. jún. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert szerintük nagy szám vagy külsőre, és mert egy önzö f.z vagy.
2019. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt szeretik benned, hogy filozófiai mélységekig el tudsz ilyenen gondolkodni ......:)
2019. jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Én is vonzódok az önző pasikhoz, mert tetszik az öntörvényűség, magabiztosság és az ilyen pasik nem viselkednek papucsállatka módjára. Na meg mindig az kéne, aki nem kéne, hogy kelljen :D
2019. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tökös, férfias, magabiztos, jó dumás, domináns, tudja mit akar, kezdeményező.


Kb. ezek lehetnek. Ezek megvannak benned és a nők, amikor belsőről beszélünk, ezeket találják vonzónak.

2019. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mint a #7- es is leírta.
2019. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg homarok udvarolnak, cserélek veled szívesen..
2019. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Sírnak utánam"

Lehet, hogy büdös vagy. Ahogy elmész a nők előtt az utcán, magad után húzva rothadt káposzta, döglött görény és bölényf0s aromákból kevert szagfelhődet, a csajok könnybe lábadt szemmel néznek utánad, fuldokolnak, hogy "ki ez a százfokos bűzgörény?" - és te ezt nézed sírásnak.

2019. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!