Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem kapok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem kapok elég szeretetet. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Én olyan típus vagyok, hogy a páromat ha szeretem akkor sokat simogatom, ölelem, puszilom és kicsit bújós vagyok. Néha szeretem visszakapni az öleléseket, gondoskodást de sajnos a párom akivel 1 éve vagyok együtt, ezt nem annyira szokta csinálni. Az exem szeretett hozzám bújni, megölelni és ez nagyon hiányzik. Hajlamos vagyok azt gondolni emiatt, hogy nem szeret annyira. Pedig elvileg ez nem igaz, csak egyszerűen ő nem olyan típus... amúgy minden más jó a kapcsolatunkban és csak emiatt nem fogom elhagyni. Néha próbálom rávezetni, hogy csináljon valamit de az nem olyan, ne kelljen már mondani, utalni rá.

Nem tudom azon kívül létezik-e rá megoldás, de mindenesetre jól esett leírni legalább.


2019. jún. 25. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Eltérő a szeretetnyelvetek. Valószínűleg ő meg a sok ölelgetés helyett vágyna másra. De ezt tudatosan lehet javítani. Nálunk os ez volt a helyzet. Javaslom, hogy olvassárok el együtt Gary Chapman szeretetnyelvekről szóló könyvét és beszélgessetek arról, hogy melyikőtök milyen gesztusokból érzi legjobban a párja szeretetét. Nekünk ez vált be.
2019. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Ő ilyen. Gondolom, ilyen volt egy éve is, mikor megismerted. Ha nem vagy boldog mellette, nem fog működni a kapcsolat. ha most nem hagyod el, majd megteszed később.
2019. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

2: persze, szuper felfogás, hogyha valami kapásból nem működik, akkor ahelyett, hogy dolgoznál rajta pároddal, inkább hagyd ott. Ez mar csak úgy megy, hogy a párkapcsolatok maguktól tökéletesek és sosem kell értüksemmit tenni, ugye? Nem csodálnám, ha ilyen felfogással nem lett volna soha egy normális kapcsolatod sem.

Kérdező, ne higgy annak, aki szakításra bátorít, előbb meg kell próbálni közösen javítani a dolgokon, nem egyből eldobni.

2019. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
#13.11 Értelmetlen személyeskedni, hisz nem is ismersz. Annak alapján, amit írsz, felesleges társkeresés. Le kell akasztani az első férfit/nőt, aztán dolgozni már csak dolgozni kell a kapcsolaton. Ha neked ez a módszered... Én azt mondom, hogy ahol alapvető különbségek vannak a két fél között, ott nem érdemes erőltetni a kapcsolatot, mert csak valami kompromisszumos nyűglődés lesz belőle. Boldogság nem.
2019. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is azon az elven vagyok, hogy ha valami nem működik, azt meg kell próbálni megjavítani. Ráadásul ezt nem is érzem olyan gondnak ami miatt szakítani kéne, hiszen tudom, hogy amúgy szeret csak máshogy mutatja ki.

Egyébként kérdeztem én tőle már többször is, hogy nem zavarja-e az, hogy ennyit "piszkálom". Nem zavarja.

2019. jún. 25. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#13.27 Ott tévedsz, hogy itt nincs mit javítani, mert nem rossz. Csak más. Odafigyelni a vécédeszka lehajtására lehet. De odafigyelni arra, hogy ölelgessen... Azt nem lehet érzés nélkül csinálni. Ez olyan mintha én azt várnám tőled, hogy hétvégenként gyere ki velem focimeccsre, és együtt üvöltsük, hogy hajrá fradi. Meg tudod tenni? Nyilván meg, ha nagyon akarod. De se te nem fogod jól érezni magad, se én, mert tudom, hogy azörjöngésed nem belülről jön, csak szívességet teszel, szerepet játszol. Én úgy gondolom, hogy ha egy kapcsolatban valamelyik fél nem érzi a másik szeretetét, az nagyon súlyos probléma. Ha te úgy látod, hogy nem az, akkor semmi gond. De akkor miért született a kérdés?
2019. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezért maradnak együtt olyan sokáig a párok.Két különböző személyiség próbál a másikon javítgatni(azegyik fél legalábbis mindenképp megpróbálja),a saját maga átal jónak vélt ùtra terelgetni,mert ő azt szereti.De itt személyiségeket próbáltok megváltoztatni.
2019. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs mit ezen javítani, mert ez nem elromlott, hanem ilyen a természete. Hány évesek vagytok?

Ezt vagy elfogadod, vagy nem. Változni nem fog, max néha erőt vesz magán és "olyan lesz" pár órát, de amin elengedi magát, visszaáll.

2019. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!