Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnád mit érzel iránta ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnád mit érzel iránta ha elmondani nem tudod?

Figyelt kérdés
Mindig sokan veszik körül (nem barátok) így esélytelen hogy kettesben beszéljünk ezért gondoltam erre.
2019. jún. 25. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy annyit sem tudsz veoe kommunikálni, hogy ráírsz messengeren és elhívod randira, ahol kettesben tudsz vele lenni és személyesen elmondani.
2019. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet.Sajnos kizárt hogy kettesben beszéljünk mert sosincs egyedül.
2019. jún. 25. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
2.: akkor viszont ha ennyire tehetetlen vagy, hogy nem tudsz még ráírni sem, hogy egy nyomorult randira elhívd, akkor ezt engedd el, mert nem neked való.
2019. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ezen múlik! Nem tud kijönni ahol van (nem, nem börtön) ezért gondoltam hogy leirom mert ha bemegyek meglátogatni sosem tudunk kertesbe lenni mert valamelyik szobatársa oda jön közénk beszélgetni
2019. jún. 25. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:

És a szobatársnak nem lehet mondani, hogy "Bocsi kimennél egy kicsit, kettesben szeretnék megbeszélni valamit XY-al"


Vagy ti nem tudtok kimenni a szobából egy folyosóra, vagy akármi?

2019. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ki lehet, ebben igazad van, csak a fele megsértödik meg duzzog ha kikell mozdulniuk. A társalgóba is mindig vannak, látogatók meg betegek. A folyosón meg elég morbid lenne közölni vele ezeket a dolgokat. Ezért tűnt ez a legjobb megoldásnak.Egyedül reggel 8 környékén lenne rá lehetőség mert akkor senki nem megy látogatóba, de nekem reggel dolgozni kell menni ezért csak délután tudok bemenni hozzá egy órára kb
2019. jún. 25. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Ok. Ezek szerint ez valami eü intézmény. Nincs parkja,udvara..stb?

Egyébként szerintem nem gáz a folyosón se erről beszélni. Sőt inkább úgy, mint írásban..

2019. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.Hermetikusan levan zárva kb
2019. jún. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!