Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, erre mit reagálnáok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, erre mit reagálnáok?

Figyelt kérdés

Ha a lediplomázás után rátok írna egy lány akivel tanulókapcsolatban voltatok (tehát nem haveri, nem jártarok együtt bulizni stb, hanem a aulis anyagokkal segítettetek egymásnak az egyetemen) rátok írna azzal, hogy most már úgysem találkoztok, szóval nem lesz kínos, úgyhogy elmondja hogy nagyon tetszettetek neki.

Hülyeségnek gondolnátok? Mit reagálnátok, ha nektek nem tetszett a lány/mit, ha igen?


2019. jún. 25. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit megtisztelek egy válasszal,hacsak nem valami elmebeteg vagy bunkó volt.Szóval,ha tetszett akkor azt írnám,ha nem tetszett,akkor pedig azt.
2019. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ÉN, lennék a pasi örülnék, mert legyezgetné a hiúságomat.

De, mivel hetero, egészséges, FÉRFI vagyok, ha tetszettél volna, akkor már a suli alatt rád másztam volna.

2019. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megköszönném, és megpróbálnám lekoptatni valamilyen humánus módon.
2019. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha tetszik elhívnám randizni :) Ha nem, akkor megmondanám neki szépen, nem megbántva. Mondanám, hogy legyünk barátok!


Szerintem mindenképp írj neki, semmit se veszíthetsz! :D

2019. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előbb is mondhattad volna, most már kappa
2019. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen ha nem tettszene, megírnám hogy nekem nem jön be mint nő. Ha tettszene, bejönne, akkor mondanám hogy nekem is tettszik és randira hívnám.
2019. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!