Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik az exem? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem? Érdemes reménykednem hogy megkeress?

Figyelt kérdés

Nem volt egy nagyon hosszú kapcsolat de mély nyomot hagyott bennem. És azt hiszem benne is. Életem első szerelme ez a lány. Enyhén rajongtam érte. Ezt anno talán tulságosan ki is mutattam ép ez volt a fő probléma. A végén elég csúnyán váltunk el. Tiltás és egyéb csodálatos dolgok. Azóta rengeteget változtam és ezt szeretném neki megmutatni. A baj hogy nem kereshetem meg. Az egyetlen lehetőség ha ő keresne meg.

Tudom jöhet a sablonos "engedd el" dolog de nem újra összejönni akarok vele. (Most egyébként is kapcsolatban van egy sráccal de nem para) Inkább a barátságunkat szeretném rendbetenni, mert az tényleg különleges volt. Aztán talán egy nap ha helyreállt köztünk a bizalom és a barátság újra nekifuthatunk. Mennyi esély lehet rá hogy megkeres?


22F



2019. jún. 25. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
50% vagy igen vagy nem, de a helyedben inkább élném tovább életem, ha jön jön, ha nem lesz más.
2019. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért távtartási végzés van ellened,hogynem tudod keresni?Csak ez lehet.

Felesleges az egész.Gyógyulj ki belőle.Azért akarsz barátkozni,mert akkor talân majd egyszer ùjra.

2019. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# Az azért nincs :D

Megkért hogy ne keressem. Szeretném tiszteletben tartani az akaratát. Korábban nem tettem. Ebbe is javuló tendenciát mutatok.

És a reménnyel az égvilágon semmi baj szerintem. Főleg ha nem is erre van kihangsúlyozva a dolog. Mint írtam a barátságunk hiányzik legjobban. Érdekes lelkű lány és nagyon hasonlítunk egymásra

2019. jún. 25. 15:23
 4/5 Halmai Annamária ***** válasza:
Felejtsd el. Nem fog akarni a barátod se lenni már, és nem igényli hogy megmutasd hogy mennyire megváltoztál, hidd el.
2019. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2019. jún. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!