Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasinak miért jó az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak miért jó az ha szórakozhat más érzesével?

Figyelt kérdés

Ha tudja hogy érdekled de ő nem lép (magyarán nem kellesz neki) miért nem képesek ezt megmondani?


Az exem is ezt művelte, pedig semmi haszna nem volt már a kapcsolatunkból a legvégén, és mikor rájöttem hogy csal, azzal lett vége.



2019. jún. 26. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Barátzónában tart. Nem ismerős? Ugyanezt csináljátok ti is.
2019. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

"Ha tudja hogy érdekled de ő nem lép"


Azon mit értesz, hogy ő tudja? Elmondtad neki? Vagy háromszor megrezegtetted a szempilládat, mert a Cosmopolitan szerint ez a tuti módszer a vonzalom kifejezésére?

Mert utóbbi esetben még szép, hogy nem reagál...

2019. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem látjuk a fejében, lehet nagyon gyáva...
2019. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy “semmi haszna nem volt”? Lehet, hogy csak te gondolod így? Valami érdeke biztos lehetett, amiért melletted maradt. Lehet, hogy mint nō, nem érdekelted annyira, nem volt szerelmes, de attòl még valami oka csak lehetett.


Pl. volt exem, akibe nem voltam annyira szerelmes, de legalább szerettem beszélgetni vele, barátilag kötedtem hozzá..illetve sok más oka is lehet, ha valaki mégis kötōdik a társaságoshoz.. a egyébért nem is, de akàr ego növelés céljából, élvezi, hogy érdekled.

2019. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!