Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet manapság huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manapság huszonéves barátnőm ha takarítófiú vagyok? Vagy annyira ciki ez a munka hogy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

F/28

nagyon szépen takarítok egyébként itthon is.


2019. jún. 28. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

:D


Ez most csak átmeneti állapot, vagy tényleg csak erre vagy képes, mert csak 8 általánosod van?

2019. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
érettségim van, tanulás helyett vedeltem. összeomlott mindenféle karrierterv.
2019. jún. 28. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Szóval azon felül, hogy 28 évesen még a potenciál szikrája sincs meg benned hogy többre vidd, még hajlamos vagy az alkoholizmusra is.

Nos, a cigánysoron, hajléktalanoknál, fogatlan koravén alkeszeknél még sikerrel bepróbálkozhatsz... :D

2019. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hajlamos vagyok rá, 10 éven át alkoholista voltam. Jelenleg gyógyuló.
2019. jún. 28. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Én mikor egyetemre jártam volt olyan szaktársam aki 56 éves volt.. Szóval az kifogás, hogy alkoholista voltál. Sosem késő.. Rengeteg szaktársam volt 28-40 év között.. A legtöbb egyébként 30 felett volt.


Az igazság annyi, hogy lusta mihaszna léhűtő vagy.

2019. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Akkor előbb szedd rendbe magad és inkább menj egy gyárba melózni, vagy boltba árufeltöltőnek, de ne legyél már takarító.Egy normális nő nem fog leállni veled.
2019. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hol takarítasz?


Takarító nővel kezdenétek srácok?

2019. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lazy Lover ***** válasza:
55%
Most az állam ad 2 okj szakmát ingyen.. Szerintem lusta disznó vagy jó neked ez az állapot amibe vagy
2019. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, de hasonló. Ha màsmilyet szeretnél képezd magad. Gondolom nem semmiért kezdtél inni 18 évesen, igen komoly csalàdi zűrök lehettek. Hogy abbahagytad az ivàst, és van munkàd az màr előrelépés, de ne àllj meg itt. Ott az ingyenes okj stb. Hajrà. ;)
2019. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi van a mekivel, tulképzettnek bizonyultál? :)
2019. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!