Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lehet a 8 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lehet a 8 év korkülönbség és ekkora távolság?

Figyelt kérdés

Egy eseményen találkoztunk, elbeszélgettünk, de én nem is gondoltam, hogy annyira tetszem neki és hogy pont én kellenék neki, csak gondoltam most nincs itt más és velem elcseveg. Bejelöltük egymást, másnap már írt is. Azóta eltelt egy hét és minden nap beszéltünk, az utóbbi napokban kicsit mélyebb témák is szóba jöttek, illetve kiderült hogy nagyon hasonló az ízlésünk könyvek filmek stb terén. Ezt követően kérdezte, hogy van-e kedvem találkozni.

Ez mind szép és jó csak most kicsit megijedtem, mint minden ilyen új helyzetnél elbizonytalanodom, higy valójában tetszik-e, mert meg se tudtam nézni rendesen, hiszen azt gondoltam szóba se nagyon jövök nála. Emellett ő külföldön dolgozik,250 km-re tőlem (azt mondta majd haza szeretne jönni). A másik pedig hogy ő 31 én 23 éves vagyok.

Mi a véleményetek a szituációról, szerintetek van ebben jövő? Magam sem tudom, hogy ez így működhetne-e...



2019. jún. 30. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Korról : 23 évesen már felnőtt vagy, meg sem kottyan 8 év. Ismerekbolyanokat akik között 17 év van és már 21 éve boldog házasságban élnek 2 gyerekkel, ebből a szempontból működhet. A távolság , ha tényleg haza akar jönni meg csak átmeneti dolog. Lehet ebből valami ha jó hozzáállásotok van.
2019. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Köztünk 10 év meg 10-szer ekkora távolság volt. Megoldottuk, mert együtt akartunk lenni.
2019. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Párom és köztem 6 év van, és mikor megismerkedtünk 200 km-es távolság volt. 4 és fél évig voltunk távkapcsiban, utána összeköltöztünk, már lassan 6 és fél éve leszünk együtt.
2019. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat oke azert 8 év az 8 év... (mondjunk ha az én barátnőm ismerkedett volna +30 eves pasival én felrúgtam volna mindkettőt... de szerencsére iskola+munka függő kultúrából jött igy még én voltam az első... 😂) de nem írtad ki de gondolom te vagy a lany...


De valamiert most nagyon sok ez a távkapcsolatos pár.... nálam is ez van/volt csak sokkal nagyobb távolságban... lehet esélye.... ha mindketten tesztek erte meg be tartjátok a szabályokat azaz nincs közben megcsalas!

2019. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez a korkülönbség nem sok, teljesen lényegtelen. Sőt, vélhetően érettebben gondolkodik, mint a korodbeliek, ami jó.

Ha mondta, hogy haza akar jönni, ezt nyilván azért közölte, mert azt akarta, hogy tudd!

Nyilván nem kell rögtön az esküvőt tervezni, de miért ne találkozhatnál vele? A randin biztos szóba kerülnek a tervei, hogy mennyi ideig akar külföldön dolgozni, vagy mit szeretne utána csinálni...

Egy tali még nem kötelez semmire, nem kell az ágyába ugrani. Utána jobban látod és érzed majd, hogy mitévő legyél vele.

2019. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, találkozz vele, adj esélyt a dolognak! Bármi lehet belőle, ha akarjátok.
2019. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még elég fiatal vagy ahhoz, hogy bizonyos időt rá merj szánni. Ekkor sok minden kiderül, főleg ha rövidesen hazajön és gyakrabban találkozhattok. Fő a személyes kontaktus, nem a levelezés.

Sok mindenben hasonló az érdeklődési körötök. Személyesen majd meggyőződhettek róla mindketten, hogy valóban hasonló-e. A korkülönbség ne aggasszon, hagyd a tiniknek. Nekik sok, Neked ne legyen sok. Lehet benne jövő. Minden jót!

2019. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon hasonló az en sztorimhoz. Köztem es a parom kozott is 8 ev van o 33 en 25. Csak mi mar reg ismertük egymást de mikor osszejottunk akkor o is kulfoldon dolgozott. Akkor úgy alakult h szet is mentünk mire hazajött (igaz nem a távolság miatt) es mint utólag kiderült akkor meg is csalt (nem tudom nevezheto e egyaltalan megcsalasnak mivel utana mar nem voltunk együtt) eltelt par ev, mar hazajött es ujra együtt vagyunk :) na szóval a 8 ev szerintem nem sok egyáltalán. De a tavkapcsolat nem a legjobb dolog bar ismerek olyant akinel mukodott. Picit erdemes varnod ha szerrtme hazajönni vagy esetleg te nem szeretnel kimenni dolgozni? Az is egy jo.megoldas legalábbis szerintem :)))
2019. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!