Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vágyik mindenki ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vágyik mindenki ennyi romantikára, és abszolút figyelemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kerdesem ami fent is említettem. Nekem ne jön be, és feleslegesnek is tartom, a kapcsolat elejen minek akarnak a felek annyira mást mutatni magukból? Előbb utóbb igyis kiderül milyen a másik, és akkor csak felesleges idő kidobás volt. A lanyok miert olyan féltékenyek? A fiukat miert zavarja ha a barátnőjüknek van fiu barátja? Ha tegyük fel a lány gamer és gyakran jatszik csapatban de többségben fiukkal az miert esik rosszul neki? Vagy ha a fiu elmegy mas emberekkel kozos programra? Ilyenkor miert nem annak örülnék hogy a másiknak vannak baratai, emberek akikkel jól kijön és szívesen tölt időt?!

2019. júl. 1. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem vágyakozás kérdése. Ez KELL ahhoz, hogy egy kapcsolat működőképes legyen és megmaradjon a szerelem. Úgy nem lehet megőrízni a lángolást és a szerelmet ha nem romantikáztok, nem járok randikra, nem törődtök egymással. Így nagyon maximum 1-2 évig fog a kapcsolat működni.

És ezek nem csak a kapcsolat elején kellenek hanem folyamatosan, minden egyes nap.

A féltékenységről meg annyit, hogy egyáltalán nem normális, nem egészséges és önbizalomhiány okozza. Azoknál az embereknél akik rendben vannak önmagukkal (ami egyébként egy kapcsolathoz elengedhetetlen) nincsen féltékenykedés és nem fogja őket zavarni ha a másik eljárkál.

2019. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába általánosítasz, nem mindenki ilyen. Engem nem zavar, hogy a legtöbben így működnek, annál könnyebb őket már az elején kiszűrni.
2019. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésed első felét nem értem. Mi köze a romantikának és a figyelemnek ahhoz, hogy mást mutatunk magunkból? Voltál már igazán szerelmes? Ilyenkor az ember kicsit megbolondul, mindig a másikkal akar lenni, és még hülyeségeket is képes tenni érte. Szerintem természetes, hogy mikor az ember totál szerelmes, akkor nem úgy viselkedik, mint egy 10 éves kapcsolatban. És tudja az ember, hogy ez el fog múlni, de miért ne lehetne kiélvezni? Én már 9 éve vagyok a párommal, de szívesen emlékszem vissza az első pár hónapunkra, mikor úgy viselkedtünk, mint két szerelmes, bolond tini, pedig 30 fölött voltunk. Mikor vezetsz 30 km-t, hogy fél órát eltölthess a másikkal, vagy nem alszol éjszakákon át, pedig tudod, hogy másnap dolgozni kell menni. És mindkettőnknek hosszú kapcsolata volt előtte, tehát tudtuk, hogy ez az érzés nem fog évekig tartani, de attól még jó volt.
2019. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdésed másról szól, mint a kifejtés. Azt kérdezed, minek a romantika, aztán a féltékenységről írsz. A kettő nem szinoníma.
2019. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

#3


Na, hát ha ez a szerelem, akkor még örülök is, hogy képtelen vagyok rá. Különösen a "nem alvós" rész ami kiakaszt, én pszichotikussá válok, ha nem alhatok elehet pár napig.

2019. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Hülyeség! Egy csomó embernek a háta közepére sem kívánja a romantikázást meg az abszolút figyelmet. Gondolj bele, mekkora szenvedés maga a romantika egy karrierista asszex nőnek.
2019. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

#6


De nekik általában vagy trófeaférjük van aki alapból se gondol ilyesmikre, csak arra, hogy valahogy le lehessen húzni a nőt, vagy valami tipikus szolga aki otthon neveli a gyerekeket.


Nem baj ez, csak ez így szokott lenni.

2019. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem, nekem az alaptermeszetem ilyen, ahogy a baratome is... nem kellett megjatszani magunkat.


A tobbi zagyvasagnak meg semmi koze egy kiegyensulyozott parkapcsolathoz, semelyik pasimmal nem feltekenykedtunk arra hogy a masik egy szamitogepes jatekban kivel jatszik (lol) vagy akarmi. Rossz embereket fogsz ki ha neked ez a tapasztalatod

2019. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

A féltékenység egy bizonyos határon belül nem rossz, minden emberben megvan ez az érzés. Szerintem. A gond akkor van, amikor már követ, beméri a mobilod, egy perc késés után neked esik, hogy hol voltál, nem enged el sehova egyedül, visz-hoz a melóba/ból, mindig veled akar lenni, tudni akar minden másodpercedről, kiakad, ha rád néz egy másik pasi stb. Hidd el, tapasztalatból beszélek, a pasim egy őrült volt. Ma már normálisabb, de még mindig durván féltékeny.

A romantikás részre pedig annyit, hogy nekünk 6 év után is szükség van erre, minden nap. Van, hogy nem jön össze a nap végi közös filmezés, bújás, de azt már megérezzük. Mi ilyenek vagyunk, ezért se hagytam el, amikor elfajult a féltékenykedés, mert amúgy totál összeillünk. Van, aki fél év után napi egy puszi és ennyi. Meg vannak a szeretethiányosok, mint mi.

Minden ember más. Olyan embert válassz magad mellé, akivel meg van a közös hullám, vagy legalábbis kis változásokkal megoldható, hogy jól meglegyetek.

2019. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, sokat segitettetek. Ma nagyon magam aladt voltam. Sokszor es sokan elmondták hogy a romantika szikrája sincs meg bennem. Csak azert mert se most se eddig nem érdekeltek a romantikus filmek, nem vagyok oda ha mini ajándékokat kapok, es utanna elvárják a kompenzálást. Vagy a naplementes sétákat, a nagy mas emberek altalaban kitalált papírra vettett látszólag melyről jövő monologok elsorolása sem éppen a kedvencem. Ha tud mondjon magától, másét miert mondja el? Vagy az ilyen gyér világitásos közös programokat. En feleslegesnek tartom, pont ahogy a kapcsolat eleji megjátszást is. Az oke ha a masik kedvében akarsz jarni, de az, hogy a véleményedet nem osztod meg vagy megvaltoztatod mas kedveért. Nem ertem. Szeretem a komoly zenet es eddig abban a hitben voltam a párom is, de kiderult nincs műfaj amit jobban utál... Csak nem akart megsérteni vele. Ha massal van altalaban örülök, hiszen ez szerintem jo dolog, de ilyenkor megkapom, hogy nem törődik senkivel es érzéketlen vagyok. Persze megkerdeztem hogy milyen volt, de nem firtattam jobban. Ellenben ha en mas emberekkel játszottam teljes volt a kiakadas. Egyszerűen nem ertem. Velem van a baj?
2019. júl. 1. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!