Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg ismerkedtem interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg ismerkedtem interneten keresztül egy lánnyal. Többi lent, valaki segitsen! ?

Figyelt kérdés
Mar lassan bő 3 honapja megismerkedtem egy nővel, és azóta konkrétan mindennap beszélünk egy internetes platformon. sőt miután haza megy melobol mindig beszélünk telefonon akar 1 orat míg haza er. elég sok mindent megoszt velem, konkrétan nehez olyat felsorolni amit nem: gyerekkora, lelki gondjai, barati illetve családi kapcsolatai. meg mindenről sokat beszélgetünk, és nyilván nevetünk. megkérdezi, hogy milyen legyen pl a haja, milyen ruhát vegyen fel. De van barátja. de o nekem nagyon tetszik kívül/belül. nem merek nyitni fele semennyire sem, irni se merek olyat, nehogy pofára essek bármilyen teren is, és felre értsen. pedig megmutatja, hogy milyen az az napi ruhája, vagy esetleg milyen bikiniben megy le a Balatonra.. de ezekre sem reagálok úgy, hanem ilyen hidegen, közönnyel. meg most megy el a bátyjával strandra, és engem is el hívott magukkal. de erre is nemet mondtam, mert felek, hogy eloben nem leszek neki szimpatikus. én ertem felre teljesen? valaki valami véleményt, vagy tanácsot, hogy mi lehet a hatterbe. esetleg teljesen csak betett a baratzonaba az bizalmi reszelegre?
2019. júl. 3. 04:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg annyi, ha nem irok neki vissza egy beszélgetésre, akkor jó pár óra mulva megint ram ir valami ürüggyel, hogy mi tortent vele.
2019. júl. 3. 04:41
 2/6 Halmai Annamária ***** válasza:
És a barátjával jó a kapcsolata?
2019. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen internetes platformon lehet megismerni ilyen embereket? Egyébként nem tartom normálisnak a nőt.
2019. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gaz van a kapcsolataban es kifele kacsintgat ennyi. Valszeg egotuning az egesz ne vedd fel...
2019. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen férjes de fiatal nő az életemben. Pszichológusként dolgozott;) a nevelési tanácsadóban.A facebookon sorozat fun clubban ismertem meg. Na jó igaz ami igaz nagyon bejött mint nő. De igazából" a sorozat idején ki hogy nézett ki " felhívásra betett képére írtam valami olyat ami elindította a lavinát.

Olyan volt mint egy szép virtuális szerelem. Kiderűlt önbizalomhiányos és olyan figyelmet kap tőlem amit a férjétől nem. Legmegalázóbb volt az este megy aludni és mégsem tud aludni közti 20-25perc. :) vagyis amikor rájöttem mi van közte minden nap.

2019. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Halmai Annamária, hat nem a legjobb a kapcsolata szerintem. de tuti, hogy nagyon szereti, de a ferfi nem a leg figyelmesebb ember a világon ahogy mesélt rola. meg igazából, meg le is hulyezi, mert elég egyszeru ember. de az 10000%, hogy imádja, és nagyon kötődik hozza. egyszerűen ezért nem ertem, hogy olyan dolgokat közvetít felem amit félreérthető néhány esetben. de igen, elég lelki bajos is, az is lehet, hogy csak ego tuningot akar. bár arra nem én vagyok a legmegfelelőbb ember, mert sosem dicserem igazan meg:)
2019. júl. 3. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!