Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden informatikus férj ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden informatikus férj ilyen?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk egy pár, akkoriban kezte el az egyetemet, majd volt egy olyan munkahelye, ami nem jelentett neki kihívást. Majd váltott, a mostani munkahelyèt szereti mert itt tud fejlődni, de minden dèlután amikor munka után hazaèrünk, mèg előveszi a laptopot ès dolgozik vagy utánanèz valaminek. Többször mondtam neki h nem lesz ez így jó, de max egy napig tartott a "csoda".

Régebben hètvégén is segített főzni, takarítani, mostanában inkább a gép előtt ül.

Ha nem otthon vagyunk hètvègèn hanem kiránulunk vagy meglátogatjuk a szülőket, viszonylag normàlisan viselkedik.

Mit tudok tenni annak az érdekében hogy ne a munka legyen neki az első?

Lehet, hogy megunt vagy ez tök normàlis dolog egy rendszermèrnöknèl?


28/N



2019. júl. 3. 11:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen normàlis.

Èn is szoktam otthon dolgozni este még.


Örülj neki ilyen,karrierje ìgy fog haladni szépen.

2019. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy segítsen, menjetek el programokra. Neked kell picit noszogatni őt, magától képes teljesen elmerülni a virtuális világban m
2019. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok informatikus, nő is vagyok, de szoktam otthon dolgozni és utánanézni dolgoknak, elég rendszeresen.

Szerintem azt tudod tenni, hogy nem általánosságban jelzed, hogy "ez így nem lesz jó", hanem konkrét dolgokat dobsz fel, pl. megkéred, hogy segítsen x dologban (nem általánosságban).

2019. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen normális szerintem is. A férjem ugyan akkor végezte el az infó szakot, amikor mi már együtt voltunk, azóta elhelyezkedett benne és még így is sokat tanul minden nap a munkában is, aztán hazaér és még keresgél dolgokat, tesztel, utánaolvas otthon is. Pont a napokban mondta, hogy beiraktozik még egy továbbképzésre is. Neki ez egyben hobbi is, ráadásul a karrierjének is sokat segít ha otthon is foglalkozik vele.

Engem egyátlalán nem zavar, a közös programjainknak nem megy a rovására (kivéve ha vizsgázik épp valahol és sokat kell tanulnia, de ez azért annyira nem gyakori), a házimunka részét megcsinálja, még ha nem is azonnal munka után, de erre nem is vagyok háklis.

Nekem is megvannak a saját hobbijaim, én is szoktam képzéseket végezni, ráadásul nagyon jólesik, amikor egy emberekkel teli munkanap után foglalkozhatok egy kicsit magammal, elvonulhatok egyedül és/vagy nyugiban csinálhatom a dolgaim 1-2-3 óráig, mert addig ő is elfoglalja magát. Utána még úgyis ott az a minimum 3 óra, amit este együtt tudunk tölteni. 6-7 között érünk haza munkából, hajnal 2 körül játunk aludni, jut idő mindenre..

2019. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Bár ő is rögtön megy a géphez meló után, de kb. háklisabb a házimunkában, mint én, magának vasalja a cuccait, rendet tart maga körül. Én sokkal trehányabb vagyok nála.

Amúgy én is elég sokat gépezek.

Nálunk inkább a kirándulás/ közös program részével van baj.

2019. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ez teljesen normális, legalábbis részemről nem problémázom ezen.

A hétvégente az egyik nap csak a kikapcsolódásról szól, a másik a házimunkáról (közösen vesszük ki a részünket ebből, hogy több szabadidőnk legyen) és a pihenésről. Hétköznap meg magamra fordítom azt az időt, amit Ő munkával tölt, és kutyázom és edzőterembe járok.

Nálunk sokat van külföldön is munkából kifolyólag, de sose kételkedem benne. Nem gondolom, hogy azért temetkezik a munkába, tanulásba mert nem vagyok neki fontos. Mikor megismertem akkor is tudtam, hogy ez fontos neki és karriert akar.

Mit tudsz tenni? Elfogadod vagy keresel olyan partnert, akiben nincs ambíció.

2019. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Egyedül élek. Mosok, főzök, vasalok, takarítok.

Szabadidő: némi mozgás: Úszás, séta. Nyaralás a tengernél. Tavaly: 2x 1 hét. Termál néhány nap, Alpokban néhány nap.

Legtöbb. Filmek, laptop.

Programozó

2019. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Az otthon legyen a tiétek. Egyeztessetek, hogy hazaérkezéstől 22-ig nem vesztek elő telefont, gépet, stb, hanem együtt vagytok, vacsoráztok, stb. S utána ki-ki a maga ügyeiben.

Hetente randizzatok.

Havonta egy hétvégét töltsetek csak egymással.

Megéri.

2019. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is informatikus, de soha nem dolgozik munkaidő után. Így is szépen halad a karrierjében. Viszont ő is ugyanúgy ül le a gép elé, mikor hazajö - játszani... szerencsére azért van időnk egymásra és ő még jobban kiveszi a részét a házimunkából, mint én.
2019. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%
Klasszikmaffiózófeleség. Megy a nyafi, hogy túl sokat dolgozik. De a havi milla közeli fizetésről gondolom nem mondanál le.
2019. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!