Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egy helyes és jó fej 36 éves pasinak nincs se felesége, se gyereke?

Figyelt kérdés

És dolgozik is persze.

(én lány vagyok, nem rólam szól a kérdés, csak egy ismerősöm ilyen)


2019. júl. 3. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem manapság ez egyáltalán nem ritka, sok ismerősöm alapított családot negyvenhez közeledve, vagy akár negyvenen túl.
2019. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy a sok selejtes ember között még nem találta meg az igazit. Egyáltalán nem ritka ez.
2019. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Okos 😅 ezt kifelejtetted 😂
2019. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Magamból kiindulva...


Mert tudja, hogy egy pohár tejért nem kell tehenet tartani!

2019. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Vagy nem akar senkit, vagy ő nem kell senkinek.
2019. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

0%?


Ja, sok nő használja a Gyakorit.

2019. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Az enyem csajozott 38eves koraig es allitasa szerint ki akart maradni az elso valasi hullambol amit tapasztalt a haveri koreben.

Valojaban egy csiszolatlan gyemant aki nem egyszeru eset es sok turelem kell hozza, meg elegge kompatibilisek vagyunk szerintem. Sok no falra maszna a nyunyusegeitol:)

2019. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi vagyok, viszont elvált és vannak gyerekeim, de új párom nincs. Béna vagyok az ismerkedésben ezért nincs párom.
2019. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Korlátozná a csajozásban.
2019. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!