Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek általában jobban tetszenek a pisze orrú nők, mint azok, akiknek túl nagy, esetleg görbe, hegyes, krumpli stb?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi az összképet nézzük, nem azt, hogy hány fokos az orr hajlási szöge... Komolyan, ilyen baromságokat csak a nők figyelnek meg mind egymáson, mind a férfiakon, hogy aztán pár ilyen, nem pont tökéletes testrész miatt leírják a másik nőt mint csúnya, vagy visszautasítsák a férfit, mert nincs meg a "kémia".
2019. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pont nem tetszik a pisze orr, a karakteresebbeket jobban szeretem.
2019. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

De épp ezaz, hogy az orr nagyon sokat számít az arcon. Én valahogy minidg szebbnek láttam a pisze orrú nőket, lágyabbak a vonásaik.

2019. júl. 4. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Persze. A pasiknak tök mindegy, nem azt nézik. Az összkép számít...stb

De azért próbaképp tegyél fel orrműtét előtte-utána fotókat, melyik tetszik nekik jobban.

2019. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#5

Na igen, nem véletlenül műttetik meg sokan😀

2019. júl. 4. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
nekem teljesen mindegy milyen orra van. legyen jó segge, melle, jó szűk puncija, csinálja az orált és engedje az anált. nekem ennyi már elég, mert felszínes vagyok.
2019. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
most azért kellett lepontozni mert őszinte vagyok és vállalom a véleményemet?
2019. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy mi az oka, de egy idő után feltűnt, hogy több nagy orrú lány jött be, mint kis orrú.


#4: Ja, mi aztán annyira látjuk az orrműtétek előtti és utáni helyzetet... Te hány férfitől hallottad már, hogy xy nagyon bejön neki, de nem foglalkozik vele, mert nagy az orra? Na, én sem hallottam még.

Ha előtte-utána képekkel akarsz viszonytani, akkor jobb példa a "nem jönnek be a kigyúrt pasik" és "ne legyen túl izmos a pasi" szövegekhez egy gyúrás előtti és utáni kép.

2019. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!