Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Vonzo, ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Vonzo, ha valakin van egy kis felesleg?

Figyelt kérdés

Nem tulsulyrol beszelek, csak ha van egy kis pocakja a holgynek, hasonloan alkat, mint ezek a nok::


[link]


[link]

Kort is irjatok legyszi!:)



2019. júl. 5. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Igen! :) 22/F
2019. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%

Valamennyi rendben, de egyébként semmiképp se plusz pont. Legalábbis nálam! Van, akinél épp emiatt vonzó.

23f

2019. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

nekem nagyon bejön


42/F

2019. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Persze, ha kiraksz ilyen beállított, kiretusált képeket, akkor mindenkinek bejön a teltség. De tegyél ki egy átlagos, hétköznapi dagi lányról képet, akin van narancsbőr meg minden. Már nem lesz akkora sikere...
2019. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha lány vagy és rólad van szó akkor tenyél ki arc nélküli fotót...


Amúgy ezeken a nőkön nincs feleslege...

2019. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%

A fotókon levő nőkön nincs felesleg.

A másodikkal összejönnék.

35/F

2019. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen, kivéve hasi részt és tokát.
2019. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Ha te feleslegként beszélsz erről, akkor nem lehetséges, hogy téged zavar az alakod? Nekem igazából annyi problémám van ezzel, hogy a nők zöménél gyerekszülés után és/vagy az idő múlásával csak egyre rakódnak a testre a kilók, szóval aki mondjuk huszonévesen sem nádszálvékony, az nagy eséllyel húsz év múlva (esetleg egy-két gyerek után) sem lesz az. Igaz, én eleve sovány vagyok, tehát a hozzám hasonló alkatú nőket preferálom, de nekem ez a véleményem.
2019. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, lehetsz vonzó így is, de nem előny szerintem. Pontosan ilyen alkat voltam sokáig, aztán elkezdtem sportolni, egészségesen étkezni, lement a felesleg, és hidd el, 1000x több férfinek jön ez be mint a korábbi állapot.
2019. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
A 2. kép még oké, de az első már nem. (37F)
2019. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!