Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szexet akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szexet akarhat?

Figyelt kérdés

Egyik fiúbarátommal pont a együtt leszünk szabin a jövőhéten, és megbeszéltük, hogy elmegyünk kirándulni két napra, éjszakára meg megszállunk valahol. Én egyedül nem akartam menni, felajánlotta, hogy jön velem. Barátnőm szerint, ő éjszaka szexelni akar majd, 1000 százalék, hogy azt várja, azért jön velem. Én tényleg azt hittem, csak egy baráti kirándulás lesz. Ti mit gondoltok? Barátnőmnek van igaza, és csak azért jön velem? Már arra is gondoltam, hogy lemondom.

Egyébként azt mondta már, hogy bejövök neki, de akkor még barátnője volt, és épp ezért én se gondoltam rá úgy, mint férfira. Már egy fél éve szakítottak, én meg még szűz vagyok, de ezt tudja is. Ti mit csinálnátok?


L/23


2019. júl. 6. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már régen megfigyeltem, hogy a nők előszeretettel próbálják szétbarmolni egymás baráti kapcsolatait. Kedves szakértő barátnőd megindokolta esetleg, miért "1000 százalék", hogy a pasi meg akar dugni? Vagy csak úgy érzi a kedves barinő, hogy ha neki nincs kivel lógnia, akkor neked se legyen?


Egyébként közös szobában szálltok meg? Vagy ez fel sem merült?

2019. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagyon el szeretnél menni kirándulni, akkor tisztazd vele, hogy nem lesz szex. Illetve a kapcsolatotokat sem árt tisztázni. Sajnos sok fiú bárkire rahajt, ha éppen hiánya van.
2019. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Emlitsd meg h valoszinuleg menstrualni fogsz. Ha ennek ellenere veled tart, miattad megy el, ha lemondja, egyertelmu.
2019. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbálkozni fog, te meg eldöntheted mi az, ami neked is tetszik.

Valamiért te is beleegyeztél, hogy kettesben legyetek.

2019. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátnőd megis honnan veszi ezt? A srác utalt rá? Félreérthetően viselkedik/dolgokat mond? Vagy csak azért mert férfi?
2019. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1-esnél a pont! Volt még egy gimis osztálykirándulás, ahol csak mi voltunk a szálláson. Elég rossz alvó vagyok, nem tudok zörgő meg horkoló emberekkel együtt aludni, szóval a tanárral elintéztem, hogy kaptam egy külön szobához kulcsot. Azt mondta, hogyha más is hasonlóan van, akkor jöhet, csak ügyeljek a szobára. 2 lányi s hasonlóan volt, 1. éjjel nem tudtak aludni, 2. éjjel nálam akartak aludni. Na, ezt megtudta 1-2 másik lány és elkezdték mindenki fejét dumálni, hogy én megakarom őket dugni. (Ezt később hallottam vissza.) Az egyik lány így is ott aludt, nem volt szex.

Azt mondom, hogy gimiben még elnézhető ez a szint, de 18 felett gáz, hogy egyesek azt gondolják, hogy minden férfi, mindig, minden nőt leakar fektetni.

2019. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy szobában leszünk, de kétszemélyes az ágy, jó távol tudunk feküdni egymástól. Azt mondta így olcsóbb volt foglalni, én meg úyse tudok olyan sokat szánni most erre a kiruccanásra.
2019. júl. 6. 12:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátnődnek van igaza.
2019. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Naiv vagy kicsi lany, ez mar nem a gimi. :) A fiuk nem bujocskazni es filmet nezni akarnak veled.
2019. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Csak ti hiszitek, hogy aranyp.ncitok van, és minden férfi azt akarja... :D
2019. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!