Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó bemutatkozás tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó bemutatkozás tinderen és egyéb ismerkedős oldalakon?

Figyelt kérdés

Többen mondják azt, hogy legyek önmagam és merjek is önmagam lenni ezért ezt tudtam magamról írni:


"Egy gondoskodó, aranyos, kedves és szerethető nőt keresek szeretném, hogyha hozzám költözne, mert nem jó egyedül élni. Néha döntésképtelen vagyok, nehezen tudok döntést hozni és nem mindig döntök jól, nem megy az egyéni boldogulás ezért is van szükségem párkapcsolatra.

Csak légy velem kedves, megértő, tudj szeretni és viszonozni fogom ezt."


Hát nem túl pozitív leírás, de legalább őszinte. Nem akarok marketingolni és hazudni magamról, ezért döntöttem inkább az őszinteség mellett.


2019. júl. 6. 09:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzalmas.

Azt sugallja hogy görcsösen kell neked valaki. Taszítani fogja a nőket.

2019. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló leírta a lényeget.

Érdeklődés? Személyiség? Bármi, ami nem az, hogy mennyire magányos vagy?

2019. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez csak kis kiegészítés lenne, már írtam előtte, leírtam, hogy miket szeretek csinálni, azt is, hogy van macskám. Nem vagyok görcsös csak szeretnék valaki mellett boldog lenni. Senki se tud igazán boldog lenni egyedül, nem hiszem, hogy ez görcsösség lenne.
2019. júl. 6. 10:19
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

Ha hasonló személyiségű, szeretetre vágyó, ragaszkodó lányt megtalál a bemutatkozásod, akkor siker.

Szerencse dolga.

2019. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. Máris össze akarsz költözni egy idegennel, aztán sorolod a rossz tulajdonságokat. Nem szokás így ismerkedni, az élet nem egy romantikus dráma.
2019. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez ezt jelenti:

"Életképtelen vagyok egyedül, kell valaki, aki megoldja a problémáim."


A másik, hogy ha már a bemutatkozásban az összeköltözéssel jössz, akkor olyanokat fogsz vonzani, akik csak a lakhatásért keresnek. Ne lepődj meg, ha pl. megtalál egy ukrán nő, aki egy hét után közli, hogy szeretné, ha az egész rokonságát bejelentenéd a lakásodba... (Ez a családomban megtörtént, hasonló hirdetésre ilyen jelentkező jött...)

2019. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a nők 99,9%-ára ez a bemutatkozás taszítólag hat. A maradék lehet, hogy kifejezetten örülne neki, de ez nagyon kevés...

Persze ha egy nő írná ugyanezt, továbbra is tucatnyi levelet kapna naponta, ebben biztos vagyok.

2019. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már jó, ha azt írod bemutatkozásnak, hogy döntsön a nő helyetted mindenben? Nem gyereket akar a többség, hanem erős határozott férfit. Esélytelen ez a szöveg.
2019. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó.

Gondoskodó? Szolgáljon ki? Te legyél a gyereke?

Nem megy az egyéni boldogulas?


A szovegedbol egy életképtelen, kapcsolatfuggo kisfiú képe jön le.

2019. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Menjetek a fenébe az előítéleitekkel. Ilyen előítéletek miatt nem merek őszinte lenni. Még azt mondjátok, hogy legyen az ember őszinte? Őszintén leírtam, hogy mi a helyzet? Már ti is elkezdtek ítélkezni, hogy biztos életképtelen. Társaslények vagyunk ba...meg.
2019. júl. 6. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!