Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki miért nem mernek szólni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki miért nem mernek szólni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy ismerősöm aki nagyjából 100kg 180cm magas életvidám mosolygos srác. Néha viszont elég félelmetesen, idegesen tud tekinteni. Érdekelne hogy bele miért nem bele mernek kötni? Multkor segítettem nekik cipelni. A ház tulaja haza hozott valami idegen roma gyereket. A srác barátnője elkezdet a sráccal kiabálni mert turkált a cuccai között. Nagy volt a szája azonban nem látta a lány barátját

Miután kiment a turkalo roma gyerekhez a srác egyből bocsánatot kért hogy igy úgy sajnálja így úgy bátya tesó neharagudj. Pedig a srác nem kiabált vele csak szimplán kiment neki hogy mit képzel magáról. De olyat is láttam már hogy kint hangoskodtak 6 emberke majd ez a srác akiről szó van kiment nekik hogy mi a fszomat kiabaltok itt 1 órája. Utánna mindenki csondbe volt.



2019. júl. 6. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nagydarab és ennek mi köze a felnőtt párkapcsolatok topikhoz?
2019. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam megfelelő kategóriát. De gondoltam ha párkapcsolat is benne van talán élfér.
2019. júl. 6. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád ezt magyarul is?
2019. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érti, hogy a nagydarab emberektől miért félnek. Tényleg rejtély...
2019. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
180 centi és 100 kiló, szerinted??? Gondolom te sem szívesen kapnál tőle egy tockost.
2019. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!