Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok Ti mit gondoltok rólam? Kort is

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek és a végén az is hogy csendes típusnak számítok vagy nem.


23 éves vagyok. Életvidám, mosolygos, pozitív személyiség. Az elmúlt évek alatt sokat változtam de van amiben nem. Régebben csendes, nyugodt természetű voltam. Mamár nem. Bár azt sem mondanám hogy idegbeteg. A munkámnak hála sokat változtam. Sokkal nyitottabb, kommunikatívabb és nem vagyok annyira gátlásos. Tetováló vagyok és ennek hála merek idegen emberekkel beszélgetést kezdeményezni stb... Bár még mindig van hogy nem igazán tudok ellazulni ismeretlen társaságban ez ilyen 50 50 %. Általában hallgatom amiket mondanak társaságba és ritkán szólok bele a beszélgetésbe. De van hogy 10 fős tarsasagban csak az én hangomat, nevetesemet lehet hallani. Szeretek sportolni, új dolgokat kipróbálni és nem bele ragadni a saját komfort zónámba. Nem tartom magam intelligensnek ez szerintem látszik is a fogalmazasomon... 😂 Általában komolytalan vagyok de tudok komoly is lenni ha kell. Szeretem a kihivasokat és mindig igyekszem befejezni amit elkezdtem. Számomra a Tiszta őszinteség nagyon fontos. Beszéd témában soha nem volt semmi előttem tabu. Ezt arra értem hogy bárkivel bármiről szívesen elbeszelgetek. Tőlem lelkizhet vagy bármi nem érdekel a lényeg hogy beszéljünk valamiről. Állítólag jó szívű vagyok és sokan szeretnek. De ennek ellenére sincs 100 barátom csak egy maroknyi ami bőven elég. Ők azok akikkel együtt nőttem fel. Lehet hülyén hangzik. De nem szeretek idegenekkel olelkezni én nagyon kevés embert engedek ilyen közel magamhoz. Ez pedig max a barátnőm (idéző jel barátnő) családom. Bár a családommal sem szoktunk ölelkezni. Nagyrészt mindig úgy állok a dolgokhoz hogy sikerülni fog. 178cm magas vagyok kicsit mackós 😂 95kg körül, változó szem szín 90% zöld néha viszont kék,barna haj



2019. júl. 6. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat hogy ezt kell írnom, de ilyen fiatalon már jelentős túlsúlyos vagy, ez nagyon nem jó így az egészségednek a jövőre nézve. Amúgy aranyos írás, fejlődhetsz még, látszik hogy keresgéled önmagad, ez jó.

43N

2019. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...még valami. Nem számítasz csendes típusnak. De miért is kellene harsognod? Néző- és hallgatóságra is szükség van.

43N

2019. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Én így érzem jól magam. Voltam termeszetesen sokkal vékonyabb és kovereb is. Egyszerűen nekem ez az arany közép út. Arról nem is beszélve hogy valamiért nem latszik rajtam mindig azt hiszik h max 80 vagyok :)
2019. júl. 6. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Változó szem szín, na megint egy csillagharcos
2019. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ~92kg vagyok, a kalkulátorok szerint 15-20, józan ésszel nézve kb 10 kg zsír biztos van rajtam.


19F, 185cm


De egy normális lány csak nem emiatt fog elutasítani, ha aműgy bejössz neki.

Persze igyekezz fogyni, de nem kell félned szerintem.


Pl nekem nem igazán vannak barátaim, csak pár haverom, akikkel néha találkozom...


Szerintem megtalálod a magadhoz valót.


19F

2019. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!