Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Májusban, elmentem egy kisebb baráti társasággal bulizni (utó szülinapi ünneplés). És ott megismerkedtem 3 pasival (baráti társaságon belül).

Nos, nem rég vissza hallottam, az egyik csajtól, aki szintén ott volt a buliban, hogy tetszel mind a 3 pasinak.


Legyen az egyik Károly.

Ez a Károly vette a bátorságot és rám írt éjfélkor, hogy mi helyzet velem, meg nagyon-nagyon nyálas és nagyon rámenős, mert szinte a "mi helyzet" (amire azt válaszoltam, hogy: aludni készülök, mert reggel be kell mennem a belvárosba.) erre hirtelen a semmiből elnevezett "felejthetetlen kiscicám❤️😍" - nak. Nekem meg ez a hirtelen jött rámenős dolog nem jön be. Főleg, hogy nincs semmi témánk és erőltetett az egész.

És mint kiderült, sok mindenben hazudott nekem.


A másik legyen Dani.

Nos, Danival nincs bajom, kivéve az, hogy szinte az összes csaj tetszik neki. Ő is rám akart írni, de nem mert.. Meg, érdeklődött is utánam.


A harmadik meg legyen Norbi.

Norbival a bulin flörtöltünk, meg szinte majdnem mindig egy hullám hosszon voltunk, csak volt néhány érdekes kérdései hozzám, amire nem tudtam mit válaszolni. Mert, eléggé férfiasan voltak azok a kérdések..de ezt hagyjuk.

Mert, utána is jól kijöttünk. Tényleg.

(Ő is csajozós).


Szóval, Dani, azért nem hív el sehova és nem is ír rám, mert teszek Norbinak. De, Norbiról, azóta semmit sem hallottam és nem is beszélünk.


Most, mi tévő legyek?

Vagy, hagyjam az egészet és majd jön egy negyedik fél, aki mer lépni?


Segítsetek kérlek!


(23L)



2019. júl. 7. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Norbi az nem , az egy sz**arrágó f**aszfej utalom mint a sz**art, egy hülye köcsög.
2019. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
48%
Nem értem ezeket a kérdéseket. Mi döntsünk helyetted?
2019. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, 3 szék között a pad alá estél :)
2019. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat várok! Aki, nem bír normális választ írni, az inkább kerülje ezt a kérdést, köszi!


Nem azt kérem, hogy döntsétek helyettem, csak tanácsra lenne szükségem, mert nem tudom mi tévő legyek. Mivel, még nem voltam ilyen helyzetben.

2019. júl. 7. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy negyedik új variációt javaslok

31N

2019. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Dani szívesen járna veled, és te is ővele, akkor írjál neki. Tegyél őfelé lépéseket, hogy érezze, hogy te nem Norbival akarsz lenni, és ne legyen bűntudata emiatt, hogy mintha "elhalászna téged Norbi elől"; mert te nem is tartozol úgy konrkétan senkihez, nem vagy te senkinek a tulajdona, meg lestoppolva. Viszont, ha nem tudnál elképzelni egy komyol kapcsolatot Danival, akkor azesetben igen, tényleg várd meg a negyedik illetőt, aki majd belép az életedbe. Meg az pl nem vészes, hogy 'szinte minden csaj tetszik neki' a Daninak, mert lehet, hogy tényleg mind szépek. Pl egy buliban talán jól vannak felöltözve, jól van belőve a hajuk, szép a sminkjük; szóval akkor lehet, hpgy úgy tényleg mindegyik jól kinéz. De csak oilyan kapcsolatba menj bele, ami neked is jó, meg a másik félnek, a társadnak is jó.
2019. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak és az utolsó előttinek köszönöm.


Beszéltem Danival, de túlságosan is a fejébe vette, hogy Norbié vagyok... Úgy, hogy szerintem, hagyom mind a hármat és majd valamikor, jön egy új pasi.

2019. júl. 9. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!