Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mikor mondhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mikor mondhatom meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akivel többször találkoztam eljártunk strandra, moziba. Minden nap beszéltünk facen egészen tegnapig ugyanis ez idő alatt volt pasija 2 éves kapcsolat a srác dobta mert már nem szereti.

Teljesen össze tört probalnék beszélgetni vele de válaszolni se akkor ha sikerül neki 1 nap után anyit mond ne haragudjak senkihez nincs kedve.


Mikor beszélgetünk nem teljesen úgy beszélt róla mint ha annyira szeretné.

Velem viszont nem úgy beszélt mint ha csak barát lennék.

Időközben teljesen bele szerettem.


A kérdés az lenne mikor mondhatom meg neki így szakítás után?

Meg hogyan tudnék vele újra beszélgetni egyszerűen nem tudom mit mondhatnék neki...


Válaszokat elore is köszönöm!



2019. júl. 8. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Egész végig a pasiját szerette, te csak szórakozni kellettél neki. Lehet nem volt izgalmas a kapcsolatuk, de amikor dobta a srác, akkor mégiscsak összetört. Innen gondolom, hogy nem érted volt annyira oda.

Felesleges törnöd magad érte. Különben is milyen nő az, aki a pasija mellett mással szórakozgat meg strandolgat? Mit akarsz egy gerinctelen nőtől?

2019. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzed, hogy az exéért van oda, akkor ne tolakodj ezzel. Egyelőre ne keresd, ki kell heverje a dolgot.

Tuti, hogy most visszautasítana.

2019. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ő szeretne téged. De tényleg semmi csók sem volt?? Legalább az legyen, mielőtt ilyen szavakkal dobálózól!
2019. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igaz nem volt egy fényes kapcsolatuk ritkán találkoztak, veszekedtek,

Én is gondoltam arra hogy csak játszik velem de akkor miért ő irt rám szinte mindig. Eleinte ő hívogatott strandra ekkor még lerázogattam.

(Mert hogy mi a f@azt akar nem vagyunk mi ilyen jobbá, itt mindig azzal jött hogy félek tőle) Utána gondoltam elmegyek vele hagy örüljön és tök jól éreztük magunkat utána heti rendszerességgel talltunk. Időközben bele szeretem..

Volt hogy elment tusolni 40 percre kérdeztem hova lett azt mondja: rajtam a srácon és ilyeneken gondolkozott

Meg sok ilyesmit mondott ezért gondolom h valamit csak érzet/érez.

Szoba került h szeretem e persze igent mondtam meg sokat dicsérték de nem azt hitte csak kamuzok mert h csak megb@ szni akarom.

Moziba is ő hívott utána fel mentünk hozzá ott akartam elmondani neki hogy tényleg szeretem de eléggé fáradt volt és alkalmatlannak találtam.

Most pedig még alkalmatlanabb.....:(

2019. júl. 8. 11:43
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as

Sima szájra puszi volt,barátja mellett nem akartam semmit.

Másnap mikor beszéltünk azt mondta h ő már rendesett várt.

2019. júl. 8. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha a srác nem engedi vissza, repülni fog hozzád. Egészségedre!
2019. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha már nem is szerette annyira biztos megviselte azért csak 2 év.

Ráadásul a srácba a annyi nem volt hogy a szemébe mondja,leírta neki facen...

2019. júl. 8. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nekem az jön le, hogy nem vagy számára közömbös. Ő keresett, ő hívott közös programokra, ő tette szóvá, hogy igazi csókot várt volna. Ettől egyértelműbb nem is lehetett volna a csaj.


Az más kérdés, hogy amit csináltatok, az már önmagában is kimeríti a megcsalást. De ez legyen a ti problémátok.


A kérdésre válaszolva, hogy mikor mondhatod meg neki, hogy szereted. Te is jól látod, hogy most össze van törve, nem a legalkalmasabb az időpont. Ha tényleg őt akarod, akkor légy mellette, támogasd, aztán majd alakul, te is látni fogod, ha már készen áll a továbblépésre. Vagy nem. Kétesélyes a játék. Vagy sikerül megvigasztalnod a szerelmi bánatában, és megnyered magadnak, vagy jól kihasznál lelki szemetesnek, és a szemed láttára fog összejönni egy másik pasival.

2019. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm

Én is valahogy így látom...

2019. júl. 8. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván most be vagy zsongva mert szerelmes vagy ő meg szabad préda, de annak ellenére, hogy nem volt jó a kapcsolata, nyilván valamiért együtt voltak két évig,gondolom voltak jó pillanatok is a kapcsolatban, ezt meg kell gyászolni. Nekem is volt olyan, hogy szakítottak velem hosszasabb együttlét után, és én magam is tisztában voltam vele, hogy a kapcsolatnak nincs jövője, de teljesen összetörtem mikor vége lett, mert azt éreztem nem voltam elég jó. Én a helyedben várnék, már csak magad miatt is, mert a lánynak még túl kell jutnia az exén, hogy mindketten biztosak lehessetek benne, hogy nem csak "búfelejtőnek" használ.
2019. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!