Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki el tud képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki el tud képzelni komoly kapcsolatot egy ázsiai férfival? Olyannal aki itt él és itt is nőtt fel.

Figyelt kérdés
Nem tini rajongókra gondolok. 26F

2019. júl. 8. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az ázsiai fiú?
2019. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen, amikor tini voltam én is csak a külsőjüket csodáltam, ma már a a habitusuk, a nyugodtságuk vonz leginkább.
2019. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Sokan biztos, de a legtöbben ázsiaival két helyen találkoznak


Kínai boltban

Kínai étteremben

Kínai piacon

(ahol sokszor vietnámi, indonéz, thai személyek vannak, de a többség lazán kínaizza őket)

2019. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Alapvetően érdekelnek más kultúrák, nyelvek de igazából ázsia bármely részét nézzük, számomra túl nagy a kulturális különbség.

Mindegy hogy a közel vagy a távol keletet nézzük. Plusz nekem külsőre se jönnek be, ismételten se a közel-keletiek, se a távol-keletiek. Nem rasszizmus, csak ízlés.

2019. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Persze,ő is egy ugyanolyan ember,mint az európai társai.
2019. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan hívd magad férfinak ha már 26 vagy!

De én fordítva vagyok ázsiai novel tudom csak elképzelni 😅😆

De nem olyannal aki itt nevelkedett...

2019. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%
Ja igen mivel egyre népszerűbb a kpop szoval simán... meg mivel itt éltél nevelkedtél ezért nincs akkora kulturális illetve nyelvi akadály!
2019. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

Voltam kínai gyerekek baby sittere, nem èreztem olyan nagyon nagynak a kúltúrális különbsègeket.

30N

2019. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

#1, neked is írt privát üzeneteket? 😅


#4, írta a kérdező, hogy itt született pasiról van szó, szóval olyan nagy kulturális különbségek nem lehetnek. :)


A kérdésre válaszolva, én igen, el tudnék képzelni komoly kapcsolatot ázsiai fiúval, egyáltalán nem lenne kizáró ok. :)


20/L

2019. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Igen,ha koreai vagy.😊
2019. júl. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!