Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára 25 éves leszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 25 éves leszek, viszont nem érzem érettnek magam a gyerekvállaláshoz még. Mennyire leszek így lemaradva?

Figyelt kérdés

Több velem egykorú ismerősöm már férjhez ment, vagy már gyerek is van. Gyakran megkapom másoktól, hogy húzzak bele mert lassan nekem is gyerek kéne, meg elmennének egy jó lagziba. Mindig csak kínosan mosolygok. Én egyàltalán nem érzem magam érettnek még a gyerekvállaláshoz. Van egy kezdetleges kapcsolatom, illetve anyagilag egyáltalán nem állok úgy, hogy fel tudjak nevelni egy gyereket. Nagyon távolinak érzem azt, hogy anya legyek. Viszont nagyon nyomasztóak már ezek a beszólások. Egyébként szeretem a gyerekeket, szívesen töltök időt velük, de mégis csak más ha az embernek saját gyereke van. Nagyon le vagyok maradva szerintetek?

24N


2019. júl. 9. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kolompár Dzsenifer 25 évesen már dednagymama, hozzá képest mindenképp le leszel maradva
2019. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
30-ig ráérsz
2019. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tobbi kutba ugrik, te is mesz utanuk?

Szerintem nem kell rohannod sehova ennyi idosen.

Elobb talald meg magad, az utadat es ha ugy erzed majd hogy mar csak egy gyerek hianyzik, hogy minden meg jobb legyen akkor hajra. Addig felesleges, csak mert a tobbi ember azt mondja. Ez a nagy elvaras, van egy menetrendje az embereknek mikor mi kovetkezik a tarsadalom szerint es ha nem mesz a birkak utan rogton te vagy a fura.

Szerintem csak sajat magadnak akarj megfelelni.

2019. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

Ismerkedj meg velem, megkedveljük egymást, később elveszlek, gyerekezünk, felmarkoljuk a CSOKot és boldogok leszünk amíg meg nem halunk :)


F/28, Balázska

2019. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3: Igen csak az évek meg telnek. Nekem viszont még kocsim sincs, vagy a saját háztól milyen messze vagyok... A semmire meg minek szüljek. De még az érzés sincs meg bennem, hogy szeretnék gyereket. Ráadásul a kapcsolatom sem tart még ott.


Nem poénnak szántam a kérdést! Aki nem tud normálisan hozzászólni, az ne írjon! Köszönöm ha sikerül felfogni.

2019. júl. 9. 21:44
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A nők átlagosan 29 évesen szülik az első gyereket. Semmirol nem vagy lemaradva.
2019. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

#5. Meg mivel abból éltek majd, hogy webkamerán dugod a kérdezőt és dől a zsé, így mindketten otthon tudtok maradni a gyerekkel, így biztosítva az egészséges családi légkört.

32/f

2019. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

Akarom mondani #4*

32/f

2019. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

En idosebb vagyok nalad kicsivel, de nyugi bennem sincs meg az erzes egyelore es anyagilag se allok jobban...

Telnek az evek igen, de azt az idot is lehet szeppe es ertekesse tenni. Legalabbis szamomra nem csak a csalad es a gyerek szules az egyetlen ertelmes dolog. Egy csomo mindent megtehetsz meg es majd ugy oregszel meg hogy lesz mit meselni az unokaknak. Egy 8 eved meg biztos van, hogy szulhess. Utana is lehet amugy, persze tudom minel idosebb valaki annal nehezebben jon ossze.

De azert ne ugy elj le ezek utan jo par evet az eletedbol, hogy ezen gorcsolsz, meg hogy juj hazat, kocsit gyorsan. Azert probalj boldog is lenni mikozben szep lassan megvalositod a kovetkezo lepeseket.

2019. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az olvasottak láttán én se vállalnék gyereket ennyi idősen. Jol teszed. Majd ha minden meglesz utána is ráér. Semmiről sem vagy lemaradva


31N

2019. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!