Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok! Szerintetek Retvari Bence allamtitkar ur jo pasi? Van aki eltudna fogadni ot a parjanak? Mondjuk szerintem gizda es nem csipom de erdekel a velemenyetek

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 10:24
 1/10 anonim válasza:

Igen, ő az Ultimate Macsó. Minden nő álma, a nagybetűs Férfi.

[link]

[link]

2019. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Tudjuk Bence, hogy te vagy. Ennyire nincs önbizalmad?
2019. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem csúnya, de azért nem is kiemelkedően jó pasi.

Olyan igazi jófiú. Civilizált nők közül sokaknak bejöhet egy ilyen pasi. P*csáknak viszont nem jön be.

2019. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol van ő Rezsi Szilárdhoz meg Káslerhez képest! :D
2019. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ő nem "úr".

A kérdésedre a válasz: takonygerincűek nálam alapból nem játszanak. Meg mint ahogy azt itt korábban már írtam, nálam a konzervatív világnézet is kapásból kizáró ok.

2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rétvári egy álszent kelptokrata. Férfiként tudok csak nyilatkozni, de egy visszataszító alak is.


> Meg mint ahogy azt itt korábban már írtam, nálam a konzervatív világnézet is kapásból kizáró ok.

Hmm, de gondolom, magadat rendkívül toleráns embernek tartod azért.

2019. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"gondolom, magadat rendkívül toleráns embernek tartod azért."


Nem feltétlenül.

2019. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magyarázat: pl. melegekkel abszolút semmi bajom. Muzulmánokkal, egyéb nőelnyomó ázsiai kultúrákkal annál inkább.
2019. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne csúnya, de kizáró ok, hogy egy gerinctelen talpnyaló. Fideszessel soha, semmilyen körülmények között nem járnék.
2019. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár hogy Norynahoz jár
2022. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!