Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyakran emlegeti az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyakran emlegeti az előző pasiját akkor hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy nővel, (már majdnem járunk is) noha nem volt kapcsolatban az említett illetővel, annak a zűrös ügyei miatt, és végül kidobta (de ha normális lett volna akkor összejöttek volna).

Nekem viszont a beszélgetés témájától függően meg-megemlíti az úriembert, igaz csak úgy, hogy nem volt valami jó ez az éve, merthogy úgy járt a pasival, meg, hogy ugye nekem nincsenek hasonló jellegű dolgaim, mivel az a srác is ezt meg azt csinálta stb.

Az elmondásai alapján engem komolyan vesz, viszont legbelül zavar az, hogy még lehet, hogy nincs túl rajta teljesen, és inkább hagynom kellene.

Szerintetek alaptalan az aggodalmam, vagy nem véletlenül jut eszébe?



2019. júl. 11. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy pump&dump.

32/f

2019. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ez mit jelent ebben az esetben.
2019. júl. 11. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretek mindenkiről beszélni mégsem akarok tőlük semmit. Egyszerűen csak a dolgok amiket átéltem velük történt meg így fura is lenne úgy mesélni,hogy magammal csináltam 😂 25N
2019. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hátravinni agyonlőni!!!!!
2019. júl. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hogy beszél róla. De nekem gyanús, hogy veled akar rajta túllépni. Az elég gáz.
2019. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!