Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hogy az élet nem szelektá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy az élet nem szelektálja a beteges embereket? Például lábimádókat? Hogy találnak egyáltalán partnert erre, van nő akinek tetszik, hogy a lábára izgulnak?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 19:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdésem nem utálkozó, hanem érdeklődő vagyok inkább, mert nem értem meg...
2019. júl. 11. 19:37
 2/16 A kérdező kommentje:
Volt ma egy kérdés arról, hogy milyen az álomnő a férfiaknak és ott is szóba jött ez a talp dolog és nem értem. Ennyi ilyen ember van, vagy inkább csak összegyűlnek itt a gyakorin? Vagy mostmár félhetek, mert sose tudhatom mikor futok olyan férfiba aki a talpamat akarja csókolgatni?
2019. júl. 11. 19:41
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát izé, gondolom, hogy igen, vannak... mondjuk én sanszosabbnak tartom, hogy az ilyen perverziókat inkább csak kiszolgálja sok nő, mert társfüggő/atomszerelmes/bármi...

Saját tapasztalat; én anno az anált is hajlandó voltam megpróbálni az exemért, holott a gondolatától is rosszul voltam, de hát ki lehet bírni, stb...

Szerencsére azóta változott a hozzáállásom, de tény, hogy egy kamaszlányt/fiatal nőt baromira nem nehéz rávenni olyasmikre, amit nem akar... “Bezzeg xy bevállalta a párjáért”, “Ha szeretsz, megteszed”, stb-stb... magamból kiindulva idő kell, mire egy nő ki mer állni magáért, és az általános neveltetésének/társadalmi elvárásoknak/egyebeknek ellent mer mondani, és azt mondja, h “Nem bhaszdmeg, velem ezt nem...!”

Szóval én azt hiszem, hogy találnak megfelelő, befolyásolható, az élvezetet teljesen jóp megjátszó nőket - persze nem zárom ki, h szerencsér kivételek is akadnak; ha mindkét félnek oké, akk maximálisan a kedves egészségükre!

2019. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Aki azt írta, leírta, hogy nem fétise, hanem adott nő igényesség érte von le következtetést belőle.

Magát a lábfétist én sem igazán tudom hova tenni.

32/f

2019. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj, különbözőek vagyunk, különböző igényekkel.

Számomra meg az a hihetetlen, akik szeretik az anált, pisisz.xet, szadomazósz.xet..stb. Én meg ezeket tartom undorítónak.

A Szürke 50 árnyalatát se tartottam nagy számnak, csak megnéztem, hogy na vajon miért rajonganak. Nekem nem nyerte el a tetszésemet.


A lábimádást pedig nem tenném a beteges emberek közé. Ez csak egy fétis. Nekik erre áll fel, másnak meg másra. Ennyi.

2019. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
igen vannak ilyenek.
2019. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én se vagyok ezért oda vagyis nem voltam sose...persze gondolatban de sose próbáltam addig amíg egyszercsak egyik pasi szó szeirint megette a lábam xddd hát nekem akkor abba a szituációba vicces volt mivel csikis vagyok szét röhögtem magam gondolom nem minden nő így reagál rá és a csávó is nézett, hogy mi van :'D
2019. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Senkihez nem ront be egy kivégzőosztag, csak mert lábakra izgul. Felőlem alpakákra is lehet, nem nekem kell néznem.
2019. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Addig maradnak lábfétisesek ameddig egyszer egy mosatlan, koszos lábat hosszú, sárga velociraptorkarmokkal nem kapnak a szájukba!
2019. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Bárcsak a labimadok jelentenek a legnagyobb gondot.
2019. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!