Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Biztos hülye kérdés de érdekel van-e valakinek ilyen tapasztalata. Szóval, jártatok már úgy, hogy kapcsolatban voltatok valakivel, szeretett is titeket az illető, ti is őt de valamiért úgy döntöttetek, kicsit távolságtartóak lesztek és nem mutatjátok ki annyira az érzelmeiteket?

Mi lett az eredménye?

Most lehet sokan azt mondják majd nem vagyok normális de én ilyesmin gondolkodom. Igazából nagyjából jó a kapcsolatom, tudom, hogy szeret a párom de mivel néha meg ez nem igazán tűnt így vagy kétértelmű volt, ezért ez zavart. A tettei sokszor azt mutatják, hogy szeret de volt amikor olyan megnyilatkozásai voltak, amik engem zavartak, például mikor látszólag elég könnyen fogadta hogy esetleg nem lennék vele, vagy elhagynám (volt egy oka a vitának) de amúgy azt mondja hogy attól még, hogy ezt mondta, nem érzett így. Meg szavakkal nehezen fejezi ki az érzéseit amúgy, inkább a tetteivel.

Csak az a pár dolog, amikor mondta, hogy ha elhagyom, akkor elhagyom meg ilyesmi, nem felejtettem el ezeket.

Meg a kapcsolatunk elején, bár ő hívott el randizni először, én ragaszkodtam jobban hozzá. Persze utána ez változott, meg volt amikor kifejezetten félt, hogy már nem szeretem úgy (akkor is volt egy vitánk) és mikor éppen megöleltem, nagyon tudott örülni, hogy szeretem még. A múlton nem érdemes rágódni de így utólag van bennem egy kis megbánás, hogy anno régen miért ragaszkodtam hozzá annyira, mikor még ő nem. Ő is össze akart velem jönni de én valahogy mégis jobban ragaszkodtam. Ebből a kérdésből lehet nem úgy tűnik de amúgy szeret engem, ezt kifejezi a tetteivel, nekem megtesz olyan dolgokat amiket másnak nem, sok minden átsegített már, olyan hibáimat is elviselte amit lehet más nem bírt volna.


Lenne ennek értelme, hogy kevésbé mutassam ki neki az érzéseim? A ragaszkodásom?

Például amiatt, amiket mondott, amikből az jött le, hogy nem érdekli vele vagyok-e. Valójában szerintem érdekli de az rosszul esett és picit elbizonytalanított.

Ha a tettei azt mutatják, hogy szeret, csak ez a pár apróság zavar, akkor tényle vegyek vissza a ragaszkodásomból és figyeljem a reakciót vagy ezeken lépjek túl inkább?


2019. júl. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel ezzel szóban már operáltál, ne lepődj meg, ha tettleg is ezt teszed, úgy értékeli, hogy el készülsz hagyni, így le fog szarni, csakhogy következetes legyen.

32/f

2019. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne taktikázz, mert be fog sokallni. Ha fontos neked ez a kapcsolat, akkor csak mutasd ki, hogy szereted és hagyd a játszmázást, mert egyedül maradsz.
2019. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az is a problémám amúgy még a fentieken kívül, hogy túl érzelmes vagyok, problémázok olyanon is amin nem kellene, túl sokat agyalok. Nem szeretném ennyire kimutatni neki az érzéseim. Olyan is van, hogy egy-egy dologban nagyon ráakaszkodok, bár néha akaratom ellenére. Nem úgy, hogy egész nap írogatok neki meg csak én keresem, hanem hogy ha estig nem ír, akkor felhívom hol van vagy fog-e írni vagy ilyesmi pedig nem azért nem ír mert teljesen leszar, hanem mert épp valami hivatalos dolga van és nem tudott még elszabadulni. Én meg ilyenkor türelmetlen vagyok, inkább ki kellene várni hogy írjon. Mondta hogy foglaljam el magam addig valamivel, ez működik csak kíváncsi voltam hol van olyan sokáig. Pedig csak a kollégáival volt, előre tudtam hogy ez lesz, csak azt nem hogy elhúzódik. Úgy érzem ilyenkor hogy több teret kellene adnom neki. Nem egy olyan pasi aki minden héten bulizni jár, szinte csak velem jár ide-oda, nem kellene ebbe a kevés alkalomba belepiszkálnom.

Szóval nem kellene ennyire pánikolni, komolyan venni dolgokat és nem akarom kifejezni neki az érzéseim. Azt szeretném, hogy kicsit tudjam leszarni mi van vele, ne gondoljak rá annyit, érezze, hogy nem mászok rá.

2019. júl. 11. 20:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Én úgy gondolom, meg kellene változnom. Biztos vagyok benne, hogy jobb lenne. Nekem jobb lenne, mert nem idegeskednék dolgokon, jobban el tudnám vonni róla a figyelmem, még jobban mint most. Előnyös lenne amiatt is, mert kevésbé érezné, hogy nekem nem jó semmi, hogy mindig ráakaszkodok.
2019. júl. 11. 20:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Valami tanácsot írna még valaki? Hogy mi az amiben jó lenne változnom és mi az amiben nem? Ha meg változnom kellene, akkor hogy? Én eléggé önreflexív vagyok, tisztában vagyok azért a hibáimmal is, ha nem is mindenben de hiába döntöm el, hogy valamin változtatok, elég nehéz.
2019. júl. 11. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőként írom: ez mocskos és aljas játszmázás. Te örülnél neki, ha veled csinálná csóri srác? A fiú helyében én már rég kirúgtalak volna, nem tűrök meg magam mellett ilyen embert.
2019. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

21:26: nem értem mi ezen a játszmázás. De nem is értem, hogy ez miért baj, hogy ez miért nem igazságos. Én csak azt szeretném, hogy jobb legyen a kapcsolatom meg hogy ne én szeressem jobban őt, hanem fordítva. Ez miért baj?

Szerintem ezzel neki nem ártok. Nem megcsalom, nem hazudok neki, nem sértegetem, csak annyit teszek, hogy nem mutatom ki annyira az érzéseim, hagyom, hogy ő keressen, nem akaszkodok rá ha elmegy valahova.

2019. júl. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!