Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy gazdag, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy gazdag, jóképű, intelligens fiú ennyire depis?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, neki aztán tényleg mindig megvolt mindene, mellette nagyon jóképű is. Ráadásul nagyon intelligens, művelt, rengeteg témához hozzá tud szólni, emellett igen empatikus, segítőkész, a szívén viseli mások sorsát, mindenkinek jót akar. Viszont látom rajta, hogy nagyon rossz kedve van, mondta is, hogy bejövök neki, de most biztos nem akar kapcsolatot senkivel. Nem tudom mi baja lehet, pedig vannak jófej barátai,testvérei, sokat utazgat, minden adott számára, hogy boldog lehessen.
2019. júl. 11. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy meggyőződése, hogy őt vagy csak a pénze miatt akarják vagy úgy állnak hozzá, hogy fingja sincs az életről, mert a szülei tolták mindent alá.

32/f

2019. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Tessék tipikus példája, hogy a lelki gondok nem figyelik az illetõ pénztàrcáját. A csinos arc sem űzi el a sérelmeket.
2019. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig ő dolgozik, több helyen is, mindent magának akar megteremteni és elsőre nem is nagyon látszik rajta, hogy mennyire gazdag. Nincsenek nagy igényei, azt mondta csak egy egyszerű, normális életre vágyik.
2019. júl. 11. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem velem randiztál, Rebeka??!!


Most nagyot csalódtam benned!

2019. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Nocsak dráma? :O

32/f

2019. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fanni vagyok, nem Rebeka.
2019. júl. 11. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha annyira bejon, adjal neki idot, ismerd meg. Ha jol ertem nem vagytok tul oregek h sietni kelljen barhova.
2019. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A második neved Fanni, az első REBEKA!

Hogy teheted ezt velem???

2019. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!