Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: ti észreveszitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: ti észreveszitek egy nő nézéséből, ha (bár nem közeledik), de úgy néz rátok, hogy szexuálisan vonzódik irántatok?

Figyelt kérdés

Kort írjatok..


Ez jó vagy rossz a nőre nézve? Utána bepróbálkoztok?



2019. júl. 11. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám még senki sem vonzódott,tehát ezzel kapcsolatban nem tudok mérvadó választ adni.
2019. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Még azt is megmondom neki, ha ovulál.

32/f

2019. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha észre is veszem, ettől még nem fogok rámozdulni. Ez nekem édes kevés. De legalább konstatálom magamban, hogy bejövök neki.
2019. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem.Amit viszont észrevettem,hogy megváltozik a hanglejtésük.
2019. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Ez van, béna vagyok. Vagy szarul néznek. 😃 Barátnőim sem így lettek. 31F
2019. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Észrevehető. Pl.: mélyen a szemembe néz, figyel folyamatosan, gesztikulálásokat alkalmaz, ha néz. És van olyan is, amikor kb. epekedve néz a nő a másikra. Szerintem jó dolog a nőre nézve, mert érthető jelzést ad a másik felé, hogy bejön neki is. Ilyenkor szerintem a nőnek lenne érdemes bepróbálkozni. Sikerrel járna.

Volt amúgy hasonló helyzetem, és bepróbálkoztam. Az eredményről még nem tudok nyilatkozni.(37F)

2019. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


# 6 De ilyenkor ha észreveszitek, pont hogy a férfi kezdeményez is általában (nem?).

A kérdést is innen jött: páran beszélgettünk. Ott volt köztük egy pasi, és pont azon gondolkoztam, hogy bejön és egy kissé elkalandoztam fejben.. (Untam is a beszélgetést már, na :D)

Valaki írta a hanglejtést - ezt is észrevettem magamon, zavart is, akkor esett le magam előtt, hogy tetszik az illető.


Fogalmam sem volt róla eddig, hogy én is bejövök neki, de utána elkezdett közeledni, flörtölni. És összeraktam a képet, hogy nem véletlenül ezután kezdeményezett gondolom. Csak egy kicsit ég az arcom, mert ezek szerint minden rá van írva.. Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy "na ennek a csajnak mennyire hiányzik egy jó..., látszik rajta" vagy ilyesmi.


Amúgy is észreveszik rajtam általában, ha tetszik valaki, de érdekelt, hogy az ilyeneket mennyire veszik általában észre.

2019. júl. 12. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem vettem észre így.
2019. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!