Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem akar szóbaállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akar szóbaállni velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen egy párt alkottunk, ő 16 volt, én 25, gondolom, érthető okokból nem működött a kapcsolat. Ez már egy jó 3 éve volt, kedden összefutottunk egy társaságban, teljesen megváltozott, kész nő lett. Ha a kis kártyájára nem lett volna ráírva a neve, nem is ismertem volna meg. Ott nem is fogadta a köszönésem, Facebook-on meg kitörölte az ismerősnek jelölésemet. Rájöttem, hogy nagyon hiányzik és ha már nem is kapcsolat szintjén, de legalább barátság szintjén jó lenne újra összejönni vele.

Adjatok tanácsot!


2019. júl. 11. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akar tőled semmit. keress másik csajt.
2019. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Felejtsd el. Ennél jobban nem tudja a tudtodra adni, hogy nem szeretné veled a kapcsolatot tartani semmilyen téren. Fogadd el a döntését. Én se vagyok az a típus aki az exet megtartja havernek. Nem megy kész.
2019. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már mással van ez tízmilliárd százalék. Rád ott nincs szükség. (Mondjuk máshol se)
2019. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy ő nem akar semmit tőlem, viszont attól én még igen..
2019. júl. 11. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor mostantól kezdve zaklatni szándékozol őt, kérdező?
2019. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el őt. Eltelt néhány év, változtatok mindketten. Simán lehet, hogy most már neki nem te vagy az, akiről réhen azt hitte te leszel. Sőt.

Értem én, hogy oda meg vissza vagy érte, de tartsd tiszteletben a döntését. Amúgy meg, ha jól értem ő még csak 19, de te már közel 30 vagy. Bocsi, de ez a dolog szerintem mostanában is az miatt vérezne el, mint ami miatt anno...

2019. júl. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*régen
2019. júl. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen szerencséd volt, mostmár kinyilt a szeme hogy ronda vagy és éretlen.
2019. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!