Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi általábana flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi általábana flörtöl velem ha találkozunk, de én túlságosan nehezen oldódom fel, és zavarban vagyok. Szerintetek őt ezt hogy érinti? Zavarja, idegesíti?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzódom hozzá, megérint és utána képes vagyok sokáig fantáziálni a szexről is vele, szóval tényleg nagyon tetszik. De fiatalabb is vagyok nála, plusz nem volt még kapcsolatom, és szűz is vagyok, tehát full tapasztalatlan. Szerintetek mit gondol amkor én nem tudom "kelletni magam", hanem csak mosolygok, nevetek ha olyat mond és beszélek pár mondatot vele ha felhoz egy témát, de akkor is ideges vagyok.
2019. júl. 12. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
(általában)*
2019. júl. 12. 22:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy. Inkább feléleszti benne a vadászt.
2019. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos észreveszi, hogy zavarban vagy. Illetve ha tudja, hogy hány éves vagy lehet következtet arra, hogy tapasztalatlan vagy. Nem hinném, hogy idegesíti. Hány évesek vagytok?
2019. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő mennyi idős?
2019. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 26
2019. júl. 12. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából pontosan ezzel kelleted magad :D

Nem veszi rossz néven.. ugyanis mosolyogsz, stb. Tudja hogy lassan révbe fog érni.

2019. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben én bájosnak tartanám.

32/f

2019. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!