Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen alkalmatlan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen alkalmatlan vagyok egy komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

20-as éveim második felében járó férfi vagyok. Burokban nőttem fel, nagy jólétben, jól is nézek ki, látszólag nagy mázlistának gondolhatnak, aztán amikor kikerültem a való világba, iszonyú fájdalommal járt szembesülni azzal, hogy mások mennyit szenvednek és emiatt egyfajta bűntudatot éreztem, pedig nem is én tehetek róla, h mások nem jó helyre születtek.

Elhatároztam, hogy önállósulok, amennyire csak lehet és az évek során ez meg is valósult.

A munkában nagoyn váltakozó a teljesítményem, van hogy mindenkinél jobban teljesítek, aztán máskor meg teljesen hasznavehetetlen vagyok.

Sok barátom van, de megosztó személyiség vagyok, mert őszintén kimondom a véleményem, de sosem bántóan. Általában nyugodt, laza típus vagyok, ugyanakkor igen érzékeny is,rengeteg empátia van bennem, sokan osztják meg a bizalmas dolgaikat,gondjukat,bajukat velem, mert érzik, hogy megértem őket. Mindenkit úgy fogadok el, ahogy van, senkit se akarok megváltoztatni.

Sok lány vonzódik hozzám, gyakran szeretnek belém, de sosem tudom viszonozni. Én mindig olyanba szeretek bele, aki nem viszonozza, ez nem tudatos, egyszerűen így alakul. Lehet azért van, mert alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra, így ösztönösen olyanokba zúgok bele, akikkel úgysem lesz semmi komoly.


2019. júl. 12. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Midig az kell ami nem lehet, nem?
2019. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lennél alkalmatlan?

Mármint, ha jól értelmezem a kérdést, nem történt olyasmi, hogy sorban mentek tönkre a párkapcsolataid s dobtak ki a csajok.

Lehet csak szimplán nem talált rád a szerencse még, ilyen szempontból...van amúgy tapasztalatod ilyen téren? Lehet, hogy magadat is tartod vissza, korlátozod tudat alatt, mert esetleg félsz belevágni egy komoly párkapcsolatba, tapasztalatlanság miatt?

2019. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nagyon ritkán megtörténik, hogy találkozom olyan lánnyal, akivel belevágnék, de azok pont visszautasítottak. Mondjuk nem sok ilyen volt ez tény.
2019. júl. 12. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon válogatsz.
2019. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nem hinném, hogy alkalmatlan lennél, szimplán csak nem találkoztál még olyan lánnyal, aki hozzád való. Én is sokáig éreztem így, de a környezetemben mindenki azt hiszi, hogy azért nincs barátom, mert nem szeretnék, mert magas vagyok és vékony, általában szépnek tartanak, egyetemre járok, elég szép eredménnyel, és olyat tanulok, amihez elengedhetetlen az empátia és az érzelmi intelligencia, szóval elvileg a személyiségemmel sincs baj. Sok srác próbál nekem udvarolni, de nagyon ritka, hogy olyanhoz vonzódjak, akinél ez kölcsönös. Úgyhogy sokáig úgy éreztem, hogy én egyszerűen alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra, hiába adottak a lehetőségek. Ma már tudom, hogy csak nem jött még el az igazi.

A leírásod alapján neked sincs probléma sem a külsőddel, sem a belsőddel, így neked is el fog jönni a megfelelő lány, csak ne negatívan állj hozzá :)

2019. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem,hogy alkalmatlan vagy,egyszerűen nem találkozt@l még olyannal,akivel kölcsönös.Van aki gyorsan talál,van aki nehezebben.Ennyi.
2019. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es van aki soha
2023. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!