Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek volt már lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek volt már lánnyal olyan “kapcsolatotok”, hogy úgy indultatok neki, hogy nem lesz belőle semmi komoly, még szerelem se, aztán mégis komolyra fordult?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 23:24
 1/4 anonim válasza:
Ez miért zene?
2019. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába maradt,sry..
2019. júl. 12. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog a szexkapcsolatod belédszeretni, ha ezt szeretnéd tudni ;)
2019. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Qrvian ***** válasza:
64%
Bár én lány vagyok. Nekem szexkapxsolat ként indult a dolog kB két év után mindketten be vallottuk hogy szeretjük egymást. Ami nehezíti a dolgot hogy a fiúnak barátnője van. Akivel kedveljük egymást most azon dolgozunk hogy poliamorra alakuljon a kapcsolat.
2019. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!