Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a hülye felfogás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a hülye felfogás hogy 24-25 évesen már senki nem szűz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez kinek a felfogása?egyáltalán kit érdekel, kinek mi köze hozzá? Egyéni döntés.
2019. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Én még szűz leszek! Őrzöm az ártatlanságom!
2019. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
42%
Te mirol beszelsz? Ma 12-13 evesek mar dugnak mint a nyulak.
2019. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Én is az vagyok fiúként, pedig szégyenszemre jó testem van, okos vagyok, de nem vesznek észre. Kicsit félénk is vagyok...

27f

2019. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem felfogás, hanem tény, hogy az átlag 16 körül veszíti el a szuzességet, és 24-25 között elég ritka.
2019. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Pontos statisztikát mutatni nem tudok, de ennyi idősen pár százaléknál nem lehet több ember szerintem szűz. Ha a tendenciát/eloszlást kellene mondanom, akkor azt mondanám, hogy ebben a korban több férfi van, aki még szűz, és az ő számok fog emelkedni az évek előrehaladtával. De persze ez csak az én jóslatom.
2019. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Nemtom, én mérleg vagyok, csak néhány lánnyal dugtam, pedig bejöttem több tucatnak, de nekem csak akkor megy, ha vannak érzelmek is. Elvileg a mérleg az ilyen érzékeny jegy, aztán a f sz tudja, mert néha meg pont teleszarom a világot.


Ahogy én elnézem amúgy, az emberek többsége nem szűz, hanem szatyorban úszkáló HALAK.

2019. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!