Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Elvjárátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Elvjárátok hogy a leendő pasikátoknak legyen saját lakása meg jó autója? Nektek van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 22:06
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
29%

#29 Szóval az a baj, hogy nem dolgozik, anyja tartja el 30 évesen? Ez mind pénzkérdés, ergó a nőknek csak a pénz kell... :)


/sarcasm

2019. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne pofám a szüleimmel eltartatni magam munkaképes felnőttként, ha semmi egészségügyi ok nem indokolja, hogy ne dolgozzak.
2019. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig szarkazmus volt, ami a "nőknek csak a pénz kell" szajkózókat hivatott kifigurázni.
2019. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem varom el. Nekem lakasom van,autom nincs.


Elony,ha akkora macskaja van,ami pont befer a kutyam szajaba,h megegye reggelire.....

😂

2019. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
85%
Saját lakást nem várok el, de azt igen, hogy ne a szüleivel éljen. Autót szintén nem várok el.
2019. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
42%
Nekem lakásom van, kocsim nincs. Páromnak nincs lakása, kocsija van. A kocsit úgymond "elvártam", ha nem pesti az ember akkor fontos, hogy legyen. 27/N
2019. júl. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Lakásom van, kocsim még kb. 3 hónapig nincs, aztán végre lesz annyi spórolt pénzem még 2 kiskorú gyerek mellett is, hogy tudjak végre venni.

A saját lakást nem várom el, de azt igen, hogy ne a szüleivel éljen már, hanem önállóan. Az autó meg nem elvárás, de előny lenne októberig, amíg nem veszek sajátot. 37N

2019. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
88%
Huszonéves nőként írom, hogy a mostani realitás az, ha még élnek a szülők, és ezért nem hagytak egy üres házat a gyerekre, akkor szülőkhöz tud összeköltözni az életét most építgető pár. Nem élősködni, hanem mert brutálisan elszálltak az albérlet- és ingatlanárak, ha meg valaki ezt mégis bevállalja komoly vagyon nélkül, az vagy eladósítja a jövőjét, vagy ördögi körbe kerül, mert amit félretehetne a sajátra, azt viszik a havi költségek. Én pont ezt nem pártolom, nekem ez ésszerűtlen, ha egyszer adott egy biztonságos megoldás, még ha kényelmetlen is átmenetileg. Miért mások számláját gyarapítsuk?
2019. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
75%

#38 A státusszimbólumok sosem racionális érvek mentén kerülnek megítélésre, márpedig egy élhető lakás, ami nem az isten háta mögötti helyen van, bizony manapság annak számít.

Van abban igazság, hogy az önállóság sokat számít, áthuzalozza az ember agyát, a kérdés az, hogy megéri-e most az az évi ~800k-1 millió ami elúszik albérletre, azaz a nagy büdös semmire. Esetleg a felvett hitel, aminek bizonyos százalékát kifizeted a banknak, azaz a semmire, aztán az ingatlanárak elkerülhetetlen bezuhanásakor, hitelek bedőlésekor pedig az ingatlan értékének jelentős százaléka bánja, tehát szintén a semmire kidobott pénz.

2019. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
82%

Egyik sincs, de még fiatal vagyok. Mivel kb. velem egykorú párt képzelek el, tőle sem várnám el, hogy egyetemistaként vagy pályakezdőként mindene meglegyen.

Azt viszont elvárom, ahogyan magamtól is, hogy legyenek tervei és hajlandó legyen dolgozni értük. Hogy ne a szülőknél kelljen összeköltözni, és ha már évek óta mindketten dolgozunk, legyen annyi félretett pénzünk, hogy előre tudjunk lépni.


Ha csak évek múlva jön össze komoly kapcsolat, akkor is csak annyit várok, hogy a közös terveket együtt tudjuk megvalósítani.

2019. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!