Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szerb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szerb csajokról? Külföldi egyetemen ismertem meg egyet. Nagyon tetszik, de visszament a Belgrádra az egyetemre dolgozni.

Figyelt kérdés
Érdekes módon világosabb bőrű kékszemű lány.

2019. júl. 18. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

A szerb és a román nők finomak! Igazi desszert mind.

Írj rá mondjuk, és ha szimpi vagy neki randizzatok ott kinn, aztán alakul a többi magától

2019. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Cimbora-cimbora, sokra lesz képes egy magyar állampolgárságért.



Persze lehet nem, de csak óvatosan, mert ez is benne lehet.

2019. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a végzettségével el tudna helyezkedni az euban. De nem úgy tűnt nekem, hogy rosszul érzi magát Belgrádban.
2019. júl. 19. 00:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő hogy milyen
2019. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg az a tapasztalatom, hogy a szerbek között sok a sötétbőrű barnaszemü. Érdekes ,de ő kivétel.
2019. júl. 19. 01:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a szerbek átlagosan egy igazi bunkó népség, pontosan olyan, mint amit a balkáni kultúráról szoktak gondolni. Magyar szempontból ez azért nem releváns, mert a nyuú

gatiak nem véletlenül néznek minket is balkáninak... 😃 Ami különbség van, hogy ők agresszívabbak (ami kontaktsportokban pl nagyon hasznos), és simán belemásznak az aurádba, kitúrnak, nekedmennek. Bocsánatkérés vagy bármi nélkül. Náluk ez normális.


Na most ha eljutunk oda, hogy egyetemistákat veszünk alapul, akkor ez mind felülíródik, hiszen ez valamennyire azt jelenti, hogy felülkerekedett az átlagos szaralakokon. Így mindegy, hogy szerb vagy magyar vagy nyugati. Szóval az emberek intelligensebb részébe tartozik, nem aggódnék a sztereotípiák miatt, mert valószínűleg nem lesz igaz!


Amúgy nagyon sok szép magas szerb lány van. Sokszor voltam nyaralni Görögországban, olyan helyen, ahova szerbek is járnak, illetve Szerbián keresztül mentünk. Szóval tapasztaltam és láttam őket eleget. Nem egy jó élmény, de tény, hogy vannak ott is normális intelligens emberek, és ott is főleg az egyetemisták között kell keresni őket.

2019. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy gyakoribb a sötétebb haj és bőr arrafelé, de ugyanúgy vannak szőkék kék szeműek, csak kevesebb. Horvátoknál gyakoribb.
2019. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki a vajdaságból?
2019. júl. 19. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerbek közt sok a kék szem világos bőr.Ők szlávok, ha nem tudnátok!

Barna hajúak pedig azért vannak köztük, mert ők is nagyon keveredtek a környező népekkel, pl a magyarokkal is.

2020. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

A Vajdaságban szinte csak magyarok vannak:)

2020. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!