Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam egy exemmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy exemmel, de azóta furán érzem magam. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy régi exemmel, akivel nem voltunk sokáig együtt, de kicsit csúnyán lett vége. Tegnap véletlenül találkoztam vele az utcán, úgy, hogy ott volt velem a jelenlegi barátnőm is. Egész jól elbeszélgettünk, de amikor másnap ráírtam facebookon, és bejelöltem ismerősnek, akkor láttam, hogy elolvasta, de azóta sem válaszolt, és nem is igazolt vissza. Kicsit rosszul érzem magam emiatt, mert ez már egy régi sztori, és már abszolút nem akarok tőle semmi olyasmit. Miért érzem magam emiatt rosszul? Vajon még mindig rosszul emlékei vannak velem kapcsolatban?

2019. júl. 21. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ez valami kényszer egyeseknél,hogy bejelölgessenek olyan embereket barátnak,akit nem is kellene?

Egész jól elbeszélgettetek,mert illedelmes.Te meg másnap ugrasz és írsz neki,jelölöd.De minek is?

2019. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Első válaszolónak teljes mértékben igaza van. saját bőrömön tapasztalom azt, amit a lány. Néhány ember minősíthetetlen módon nyilvánul meg velem, csúnyán beszél, beszól, leüvölti a fejem poénból, pletykákat terjeszt rólam, belém törli a lábát...majd mint aki jól végezte dolgát, megkeres az interneten is engem. Nonszensz. Nem is értem miit képzelnek az ilyenek.


Az otthon melegében és kényelmében egy bögre kávé vagy tea mellett, laptoppal a kézben vagy a gép előtt ülve nem szeretnék kontaktba lépni azokkal az emberekkel, akik megbántottak engem és nem érzik szükségét a bocsánatkérésnek. De tudod, nekem nem is baj az, hogy nem kér bocsánatot egyik sem. Nekem az a problémám, hogy a szabadidőmben, kellemes környezetben a buta fejüket kell látnom, mert az arcomba tolják magukat.


Én az ilyeneket le is tiltom egyből. Irogasson anyukájának.

2019. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek jelőlted be és minek írtál neki! Találkoztatok és ennyi! Ez nem lehet több ennél!!! Barátság sem minek? Értelmetlen lépés volt! Normális hogy nem reagált én sem tenném!
2019. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!