Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a tanulónak az idősek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a tanulónak az idősek otthonában?

Figyelt kérdés

Mamám van idősek otthonában. Van egy kb. velem egykorú tök szimpi csaj, aki szerintem a nyári gyakorlatot tölti ott. Ha ránézek, ő direkt nem néz rám, de amikor nem nézem őt, látom, hogy figyel a szeme sarkából. Próbál nem rám mosolyogni, direkt, hogy nehogy azt higgyem tetszem neki. De látom, hogy nem vagyok közömbös neki.


Mit gondoltok?

20/f



2019. júl. 22. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Belelátsz olyan dolgokat amiket nem kellene.
2019. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ebből még nem egyértelmű, de próbálj beszélgetést kezdeményezni. Mondjuk kiindulsz a nagymamádról szóló kérdésből és többi hajrá.
2019. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Tehát direktbe nem néz rád, nem szemez veled és nem mosolyog rád. És ebből te azt szűröd le hogy tetszel neki...hogyan kellene viselkednie, hogy azt gondold, nem tetszel neki? Lökjön fel a folyosón, vagy mi? Bár szerintem te azt is közeledésnek vennéd.
2019. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég jó csávó vagyok, lehetetlen, hogy ne tetszem neki :) abból gondolom.
2019. júl. 22. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Ja, gondolom a nap is kizárólag azért süt ki minden reggel, hogy téged megvilágíthasson. Egyértelmű, hogy minden nő, akivel a nap folyamán találkozol a buszon, utcán, suliban és egyébként rád sem néz, tudomásul sem vesz titokban rád maszturbál, mikor hazaér és a jövőbeli gyerekeitek nevén gondolkozik...


Inkább vedd ki a farkad a szádból és szólítsd meg a lányt, ha akarsz tőle valamit.

2019. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Kiábrándítalak kérdező: attól még, hogy te jó csávónak mondod magad, nem mindenkinek tetszel. De mondjuk nekem se kellene egy magától elszállt taknyos.
2019. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Spermázd le a csajt.
2019. júl. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!