Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon sokat dolgozunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat dolgozunk és emiatt nagyon sok a veszekedés? Ki, hogyan oldja meg ezeket? Vagy csak nekünk nehéz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónapja költöztünk össze, és mind a ketten egészségügyben dolgozunk, ami már alapból nehéz, 12 óra, váltott műszak, nap végére fáradtak vagyunk, nyűgösek...

valamint a váltott műszak miatt keveset is találkozunk.

Nekem a főállásomon kívül van még 1 másodállásom is, ezt azért vállaltam be, mivel egy 100 ezer ft-os albérletben élünk, és nagyon nehezen tudunk ez mellett félre tenni, de sokszor megy a vita, hogy keveset vagyunk együtt, nem foglalkozok vele, ami nem igaz, mert hetente próbálok 1 napot magunkra áldozni ilyenkor elviszem vacsorázni, moziba, vagy ahová szeretné mindig megkérdezem tőle, mi az,amihez kedve van oda megyünk.

pl volt hogy nekem volt 2 pihenő napom, ő dolgozott, csináltam neki vacsorát, vettem virágot gyertyafény stb.

most viszont kaptam egy újabb állás lehetőséget, harmad állás... ami csak nagyon alkalmi lenne beugrós,nem fizetne rosszul, és már előre félek, hogy, ha elmondom a barátnőmnek, mit fog rá mondani, tuti ellenezni fogja. igazából megértem őt, fordított helyzet lenne lehet nekem se tetszene, de csak egy biztos jövőt szeretnék vele, és én úgy gondolom, most kell megalapozni...

minden nap ezen megy a feszkó, mit csináljak? vállaljam el? vagy ne?



2019. júl. 30. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Minden nap egy helyre mentek haza, heti egy nap közös. Mit szeretne még? Nőjön már fel.

Mond el neki azt, amit leírtál az utolsó mondatban. Vagy megszokja vagy nem. De vállalhat igazából ő is valami kis pluszt, ha az a baja, hogy unatkozik, milyet azt se tudod melyik helyre menjél.

2019. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
*mikor
2019. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha meg nem dolgoznál, és nem lenne pénzetek, akkor meg az lenne a baj.

Szerintem szimplán csak nem illetek össze. Te iparkodó vagy és szorgalmas, ő meg egy puhap.csöt akar maga mellé, aki a szoknyáján ül.

2 hónapja költöztetek össze, előjött, hogy nem működik a dolog. Szerintem hagyjátok békén egymást még azelőtt, mielőtt komolyabbra fordulnának a dolgok.

2019. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Ezen kívül amit most csinálsz nem tudsz többet foglalkozni vele. Nekünk is voltak időszakok amikor baromi sokat melóztunk de pontosan az tartotta egyben a kapcsolatot, hogy volt heti legalább 1 nap ami kettőnkről szólt, meg esténként még kicsit összebújtunk, beszélgettünk. Szerintem aki ezt nem tudja értékelni annak nem való kapcsolat. Valószínűleg bármit csinálnál nem lenne elég a párodnak és egyre többet akarna, mindig kitalálna valamit ami nem jó és csináld máshogy.

Szerintem sem vagytok egymáshoz valók, tök más elképzelésetek van a kapcsolatokról. Ő olyan embert akar aki 0-24-ben tutujgatja de ez felnőtt, dolgozó emberek között nem lehetséges. Hosszú távon nem fog ez így működni.

2019. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
A felnőtt élet ilyen. Én vállalnám.
2019. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem torodsz vele annyit amennyit igényel tönkremegy a kapcsoalt

Hidd el nálam is ez volt...az időt és odafigyelést többre értékeltem volna mint 20ezer Ft-ot :(

De ez attól is fugg a párod milyen tipus.

2019. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Beléd szerettem már a kérdésed alapján. :)


Viccet félretéve, a bnőd csak hálás lehetne, h. ilyen törekvő, szorgalmas párja van, mint te.


Én értékelném, és eszembe sem jutna nyafogni... Kettőtökért teszed!


Azért külön respect, hogy kitartasz te is meg a párod is a jelenlegi eü. rendszerben.

2019. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Atyaég akkor valaki vigye az exemet is ,azóta is egyedül van 🤣

Munkamániás ,annyi állás amennyit már kb nem bír csak aludni jár haza...ha valakinek ez jó 😀Valamennyi pénze van De élete mellette semmi...

2019. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ennyiből nem lehet leszűrni semmit. Nem mindegy konkrétan mennyit találkoztok, mennyi ebből a hasznos időt, egyébként jól megvagytok-e, kommunikáltok-e egymással.

Én is nehezen viseltem, amíg a párom munkakóros volt, neki ráadásul plusz pénzzel sem járt az, hogy 5 helyett 8-ra járt haza. Egyszerűen csak bele van bolondulva a szakmájába. Ma ő hangoztatja leginkább, hogy egy perccel sem dolgozik többet, mint amennyit megfizetnek. :D

Nálatok persze ebből a szempontból más a helyzet, hiszen fizetik a munkádat, csak szerencsétlenül vagytok beosztva. Alapvetően két lehetőség van. Megpróbáltok alkalmazkodni és abban a kis időben, amíg találkoztok, egymásra koncentrálni. Vagy valamelyikőtök munkahelyet vált, lehetőleg úgy, hogy többet tudjatok találkozni.

A harmadik melót beszéljétek meg.

2019. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is eü-ben dolgozom, a párom nem. Én 12-zök, ő 8 órázik. Amikor túlórát vállaltam volt olyan hogy a héten 1 napot találkoztunk - nekem az is alvónap volt, tehát lényegében fél napot voltunk mindketten otthon. Nem leányálom, viszont nem is vitatkozunk ilyesmi miatt, mert közös a célunk amiért mindketten teszünk. A házunkat újítgatjuk, ehhez kell jelenleg a pénz nagy része. Több állást viszont nem vállalunk, mert a közös cél mellett a kapcsolatunkért is tennünk kell, tehát mi megbeszéltük hogy bizonyos mennyiségű túlóra belefér, de másod- harmadállásokat nem vállalunk. Szerintem neked is sok lenne a 3.

Egy kolléganőm járt úgy hogy mindketten eü. dolgozók, bevállaltak túlórát- másod-harmadállást, jóformán alig találkoztak már és 22 év házasság után a pasi megcsalta (ki tudja mióta) egy kolléganővel akivel a másodállásában dolgozott együtt. Nyilván azért mert vele több időt töltött már mint a feleségével, aztán szerencsétlenségére teherbe is ejtette a másik nőt - így hát elváltak, kifizette a közös házukból hogy az új családját költöztethesse oda, a kolléganőmnek meg újra fel kellett építeni az életét - a gyerekeik már nagyok, ki is mentek külföldre a válás után.

2019. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!