Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert zavarja a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarja a barátomat hogy a wcben a polcon tartom a betéteket tamponokat? Miert mondja mindig hogy rakjam el?

Figyelt kérdés
Van ott egy kis polcos szekrény és ott van nem értem miert zavarja. Én nem akarom eldugni bent a szobában...
2019. aug. 1. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hol legyenek? Ezek totál wcbe illő dolgok.

Beszéld meg vele.

2019. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Mert meg nem erte el a pubertast, magyarul gyerek meg. Agyilag egesz biztos. Ha egy kicsit resen leszel meg fogja mutatni a tobbi csacskasagat is.
2019. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Én visszaküldeném az anyjának, hogy nevelje még... :-D
2019. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Mert még egy kamasz kisfiú, aki megijed a női test működésétől, ami nem csak a nedves punciról szól.
2019. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Amiket leírtak.

Ha nem akarod, hogy lehúzzon, még most hagyd ott, ha ezeket nem érti meg.

Mit csinál az ilyen, ha ápolni kell a nőt?

2019. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy agyhalott. Szerinte mégis hová rakd? Lehet el kéne ásni a kertben aztán amikor kell gyorsan kiásni egyet belőle..
2019. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem én se. Ezek a dolgok hozzád tartoznak. Esetleg próbáld ki hogy beleteszed nesszeszerbe, hátha úgy nem zavarja. Ha így is zavarja, akkor sem tenném máshova. Neked így praktikus, fogadja el.
2019. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem zavar az ilyesmi. Csak halkan súgom meg, nincs barátnőm. 🙂
2019. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%

Mert ezek nöi maganjellegü dolgok, ö meg fiu.

Es tenyleg nem ferfi .


Nekem is lehet fura lenne latni par ffi dolgot fürdöben. Pl orrszörnyirot vagy fülszörszedöt vagy ilyesmiket :)

2019. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
9, miért is lenne fura...? A hétköznapi élet részei ugyanúgy, ahogy a női dolgok. A szőrt nyilván eltakarítja maga után a férfi, mert arra nem kíváncsi a másik, ahogy jó esetben a nő sem hagyja szanaszét a vérrel telt dolgokat. De a tiszta/használatlan eszközökkel mi a baj?
2019. aug. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!