Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után normális, ha két felnőtt ember összeköltözik? Ha egyáltalán ezt be lehet határolni idővel.

Figyelt kérdés
Amit tudni kell mèg, hogy van köztünk 180 km, és elég kibírhatatlan ez a nagy távolság, így legtöbbször csak a hétvégéket tudjuk összehozni.
2019. aug. 5. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármikor, amikor mindketten szeretnétek.
2019. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám azért, hogy nem árt ismerni a másikat. Mik a hosszú távú céljai, milyen elképzelései vannak az együtt élésről, anyagiakról, házimunkáról. Hogyan old meg bizonyos helyzeteket, mennyire önálló és érett, hogyan áll hozzá komolyabb problémákhoz. Minél több aktív, minőségi beszélgetés kell ezekről a dolgokról meg úgy mindenről. Alap dolognak hangzik de annyi kapcsolatot látok ahol ez egyáltalán nincs meg és hiába vannak együtt 1-2 éve fogalmuk nincsen egymásról, mindig jönnek újabb meglepetések, hogy "hát én nem tudtam hogy ő ilyen". Ahhoz azért el kell telnie jó pár hónapnak, hogy megismerd a párod megfelelően. Persze lakva ismered meg a másikat de azért az egyértelmű buktatókat ki kell zárni mielőtt összebútoroztok.

A másik meg ugye az érzelmi szint. Pár hónap alatt nehéz megmondani, hogy fellángolásról van-e szó vagy valóban hosszú távú szerelemről.

Én nem költöznék össze olyannal akit nem ismerek legalább fél vagy egy éve. Szerintem ennyi idő bőven kell ahhoz, hogy legalább a nagyon egyértelmű vörös zászlókat észrevegye az ember és megismerje a másikat.

De nyilván nem mindegy az anyagi része sem. Úgy sem érdemes összeköltözni ha nem vagytok mindketten önellátóak és szülőktől függtök anyagilag, vagy nem engedhetitek meg magatoknak az albérletet stb. Erre sem árt gondolni, mert hiába szerelem ide vagy oda de valamiből élni kell és nem igazán fair a másiktól függni anyagilag.

2019. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!