Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek se normalis ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se normalis ha estétől reggelig beszélgetek a barátaimmal?

Figyelt kérdés

A barátnőmhöz néha (itt lakik a közelbe) néha hétvégén átmegyek és olyankor este 8tol kb reggel 6-7ig beszélgetünk, iszogazunk. De a párom folyton azzal piszkál indulás előtt hogy jó ha nem lenék ott megint reggel 7ig, mert szerinte egy ilyen beszélgetős este általában éjfél - hajnal 1ora felé befejeződik és mindenki megy haza. De nem értem hogy neki miért baj az ha az ember addig van ott valahol amíg jól érzi magát.....

Hiába mondom neki higy majd akkor jövök el amikor én akarok, ő akkoris csak mondogatja a fa*ágát hogy ez akkoris abszúrd szerinte, hogy ilyen sokáig ott vagyok. (ő amikor megunja hazamegy) de én addig vagyok ott amíg akarok nem?

Szerintetem addig beszélgetek a barátaimmal amíg jól érezzük magunkat.



2019. aug. 13. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze értem én, hogy mindenkinek kell a kis magánszféra. Az én férjem is lelép, de nem reggelig. Ha ilyen buliba megy, akkor hív engem is. Miért nem viszed el néha magaddal?
2019. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig jon velem, de mig oda sétálunk a barátnőmhoz szinte egesz uton azt hallgatom hogy ne legyünk ott reggelig. Van amikor ejfelkor haza jon. Multkor pl 3orakor mar nagyon faradt volt és haza akart menni, mondtam hogy ne menjen mert szakad az eső és nem tudok így haza gyalogolni (aznap pont kocsival mentünk) erre közölte, hogy akkor ő kimegy a kocsiba aludni, ébresszem fel ha indulhatunk. (tényleg kiment aludni)
2019. aug. 13. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a barátaim nagy része messze él tőlem, a közelben csak ketten laknak. Velük átlagosan számolva úgy kéthetente találkozunk, olyankor mi is képesek vagyunk hajnalig beszélgetni, általában ott is alszunk valamelyikünknél. Viszont én sose rángatom magammal a férjem, sőt, amikor épp nálunk vagyunk ő egy darabig elvan velünk a nappaliban, de aztán inkább megy a hálóba játszani vagy aludni vagy amihez kedve van. Sose jutna eszembe arra kényszeríteni, hogy ott üljön, ha nincs hozzá kedve. Miért nem egyedül mész? Ha meg magától akar menni állandóan, akkor megmondhatod neki, hogy simán megoldod egyedül, addig aludjon vagy foglalja el magát, vagy menjen haza amikor elfáradft, te meg maradsz ameddig maradsz, nem kell állandóan egymás seggében lennetek..
2019. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Altalaban azert jon, mert a barátnőm párjával jol elbeszélget, de a barátnőm párja is elég hamar kidől (mindketten heti 6 napot melóznak). Meg én szeretem, ha ő is ott van velünk, csak idegesit hogy olyan hamar haza akar menni. Vagyis inkább az idegesit, hogy engem is rá akar venni hogy haza menjek énis. Mert én szabad emberként azt csinalok amit akarok!!!
2019. aug. 13. 12:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kényszerítem hogy velem jöjjön, ő akar jönni. Szerintem az a töménytelen mennyiségű alkohol is zavarja, amit ilyenkor beverünk a barátnőmmel :D
2019. aug. 13. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, őt az zavarja, hogy ilyenkor sokat piáltok, téged meg az zavar, hogy ilyenkor nyaggat, hogy menj vele. Mivel te se teszed le a piát, ő meg végül - bár morgás árán - nem rángat haza, szóval szerintem egyezzetek meg döntetlenben :D
2019. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Kitalálom: ő dolgozik és fáradt, te meg nem.
2019. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is olyan dolog amit nem ő dönt el. Nyilván az a része a dolognak, hogy mondtad neki, hogy várjon meg mikor már fáradt vol, mert te nem tudsz így hazamenni az szerintem részedről nem volt oké, hisz ha te akarsz maradni akkor ez a te "problémád" hogy esik az eső. Nem kényszerítheted, hogy maradjon annak ellenére, hogy fáradt és aludna már. De azzal úgy önmagában én nem látok semmi problémát, hogy te jól érzed magad és te tovább maradsz, mi nem csinálnánk ebből ügyet a párommal. Ő hazamegy én meg hazamegyek később, nem lenne vele gondja.
2019. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nőknek sokkal fejlettebb a beszédközpontjuk, s ezt szeretik is kihasználni. Férfiként ez el kell fogadnunk.
2019. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

gondolom te nem dolgozol csak a barátod, ezért nem érted miért pihenne inkább normális időben mint reggelig fent üljön veletek.


Szerintem igazán nem túlzó elvárás hogy ne reggel 8ig tartson a mulatság minden esetben, ha meg addig tart akkor ne vigyél magaddal olyat aki dolgozik egész héten és pihennie kell.


Szánalmasnak tartom hogy te nem vagy készen semmilyen kompromisszumot kötni, csak azt szajkózod hogy azt csinálsz amit akarsz. Ki mondta hogy nem?

Igen azt csinálsz amit akarsz, viszont a barátod nem köteles eltűrni.

2019. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!