Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom azért akar összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért akar összeköltözni mert menekül otthonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A páromnál gondok vannak otthon, ami miatt el akar költözni. Felhozta, hogy költözzünk össze. Én ennek örültem, mert már nagyon szeretnék együttélni vele. Viszont a gond az, hogy az otthoni problémái előtt még nem akart összeköltözni, akkor még azt mondta neki idő kell, és nem akarom, hogy most velem csak azért akarjon, mert el akar jönni otthonról, ha közben meg nincs meg benne az a vágy, hogy együttéljen velem. Ez eléggé elkeserített, és nem tudom mi legyen.

Tudom lakva ismered meg a másikat... de úgy nem jó összeköltözni, hogy ő csak a szükség miatt akarna... Mert jelenleg ezt érzem rajta. Nem most költöznénk össze, hanem majd csak jövőre. Egyébként jól megvagyunk, mindig vannak közös programok, figyel rám.


25N


2019. aug. 14. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Tipikus esete annak, amikor nincs nagy probléma, de generálni kell egyet...
2019. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem Te nem akarsz vele összeköltözni ezért a kákán is csomót keresel. Nehéz eset lehetsz, ha mindenben mögöttes tartalmat keresel és nyafogsz miatta.

Nem a szükség miatt költözik veled össze!!! A menekülés nem az ok, csak motivációs tényező! Szegény csávó megérdemelne egy olyan csajt aki nem keres okot mindenben a hisztire, hanem támogatja őt!!!!!!

2019. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről. De finoman. Pedzegesd, hogy azért arra az esetre is légyen B terv, ha pár hónap után kiderül, hogy mégsem jó együtt. Te haza tudsz menni a szüleidhez. És ő? Amúgy sem árt ilyenről is beszélni még az elején, hogy szakítás esetén mi lenne. Ez már nem úgy zajlik, hogy valaki duzzogva elviharzik. Anyagi következményei is vannak.

Azért most, mert egyrészt előfordulhat. Akkor is, ha égig ér a szerelem. Ebben az esetben nem pánikoltok, hogy most mi lesz. Másrészt most úgy beszéltek erről, hogy empatikusak és segítőkészek vagytok egymással. Egy szakítás küszöbén már nem biztos. Sőt, lehet hogy pont ki akartok tolni a másokkal. Ilyenkor van mire hivatkozni, hogy nem erről volt szó.


Önmagában az nem gond, ha ezért IS akar költözni. De ne azért maradjatok együtt kényszerből, mert nincs hova menni a közösből.

Egy ilyen esetre B terved legyen neked is!

2019. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1,2 ti pedig a tipikus esetei vagytok annak, amikor valaki beéri a szarral is :D Na jó, nem szarral, de nem a legjobbal.


Én például elgondolkoznék, hogy mi az hogy nem akar összeköltözni, mert neki idő kell. Miért kell idő? Ha nincs mondjuk pénze rá azt megértem, de ha nem érzi úgy, hogy szeretne veled összeköltözni, azt nem. Szerintem az a normális, hogy te szeretnél vele együtt élni már régóta, mivel akit szeretünk azzal magasabb szintre akarjuk emelni a kapcsolatot minél előbb és megismerni a legtöbb oldaláról. Ha meg valakinél nem érzem a vágyat hogy együtt éljek vele akkor nem húzom az időt és tinglitanglizok vele. Én emlékszem hogy a párommal kb az első hónap után "összeköltöztünk" azaz odacuccolt az albérletembe és max 1 vagy 2 napra ment a szüleihez.


Szóval értem, hogy totál úgy jön le, mintha azért akarna költözni, nekem is úgy jönne le, aztán az egészhez nem is lenne kedvem így. Egyébként fél/egy év alatt még sok víz lefolyik a Dunán, én annyit mondanék rá hogy "okés, majd kialakul". Ennyi.

2019. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!