Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem kedvel?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, fél éve költöztem hozzá. Ikerházban lakik a szüleivel, tehát teljesen külön van minden, csak közös az udvar.

Az anyósom, sajnos, nagyon rámszállt. Többször rajta kaptuk már, hogy a mi lakásunkban kotorászik a ruháim közt, de sosem mondja meg mit keres, csak annyit mond, hogy szétnézett, hogy rendben tartom-e a lakást.

Ezen kívül is fura: a párom elött normálisan beszél velem, a formalitás keretein belül, de ha a párom nem hallja, mindig szekál, hogy miért nem hagyom el a fiát, hogy lehessen rendes barátnője? Meg hogy én semmitérő vagyok, nem is nő, semmire nem vagyok jó. :(

Pedig, heti 5 nap 12órázok vendéglatásban, aztán otthon megfőzök, takarítok. Már ott tartok, hogy a szabadnapjaimon sem merek az udvarra kiülni olvasni, mert azonnal jön és kioktat valamiért. Inkább a nappaliban kuksolok, hátha nem kopog be.

A párom szerint ő mindig ilyen volt, meg biztos csak eltúlzom és miért ne jöhetne át ellenőrizni?

Szerintetek ez normális így? Soha nem szólok vissza, ne legyen oka ellenem fordítani a párom.


2019. aug. 26. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Anyósom hasonló mentalitású, szerinte az a nő nem ember, hanem lusta disznó, aki nem dolgozik 10 órát naponta, majd hazaérve nem főz minden nap persze újat. Pincérnő és szidja a VENDÉGEKET, akikből él és kapja a jattot- azaz a nőket, hogy mennyire semmire kellő nő az, aki hétvégén étteremben eszik és nem főz.

Ha nála vagyunk mentegetőzik, hogy le mert ülni, mert folyamatosan takarítani kell és hogy lusta lett ő is.

Rám is megjegyzéseket tett eleinte. Volt olyan munkahelyem, ahol délre kellett bejárni és este kilenckor végeztem, aztán irány haza. Hajnalban feküdtem le, így sokszor 10 órakor keltem fel. Akkor meg az volt a mániája, hogy én "délutánig alszom" és akárhányszor felhívott, "na mi van aludtál".


Végül messzebb költöztünk, szóval most már évente kb. 3x találkozom vele. Akkor szó nélkül végig hallgatom, aztán szia..

Szerencsére élettársam nem ilyen felfogású.



Férjednek kéne leállítani, mert amúgy SEMMI köze ahhoz, hogy te mikor csinálsz rendet.

2019. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"A párom szerint ő mindig ilyen volt, meg biztos csak eltúlzom és miért ne jöhetne át ellenőrizni?" Ja...hát akkor ez mindig így lesz, ha te nem küldöd el.
2019. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem anyós, hanem csak a barátod anyja, akinél laksz. El kell költözni, és probléma megoldva.
2019. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Szükséged van neked egy életen át egy ilyen pokoli anyósra? Mert a fiúval ezt kapod.

Ha van egy kis eszed, gyorsan menekülsz.

2019. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit se normális ez így. De a kedves párod hozzáállása se. Mi az, hogy "miért ne jöhetne át ellenőrizni?" Mert csak. Külön lakás, semmi köze hozzá, hogy rendben tartod-e, vagy hogy kiülsz-e az udvarra olvasni. Én elsőnek a párodat tenném helyre, és megmondanám neki hogy sürgősen gondolja át a véleményét. Plusz szorgalmaznám, hogy minél előbb elköltözzünk abból az ikerházból valahova jó messze.
2019. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyértelmű a vàlasz. A megoldàs is... Fogod a cuccod és elköltözöl onnan. Làthatóan a palidnak nem vagy valami fontos....plàne ahhoz, hogy veled tartson. Ha a pasid anyja ( nem az anyósod, semmi közötök egymàshoz), màr most ilyen, jobb később se lesz. Vagy megszokod és hagyod, hogy tovàbbra is megalàzzon a sàrkàny, vagy lépsz. De ha maradsz, ne panaszkodj, hogy milyen szar. Felnőtt emberek vagytok a pàroddal, beszéld meg vele, hogy el kell onnan húzni, mert ez így nem élhető àllapot. A kapcsolatotok rà fog menni. Meg az idegeid is. Amúgy ha az én pàrom àllna így hozzàm, hazudtolna meg, én otthagynàm a francba. Nem, egyàltalàn nem normàlis, hogy az anyja àtmegy kutakodni. Eleve az sem, hogy kulcsa van hozzàtok... Nàluk a privàt szféra fogalma az nem létezik... Durva.
2019. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

ELőször i8s közlöd a drága mamával, hogy a háztartás vezetése közös dolog, a párodnak pótanyja vagy.

Másodszor zárat cseréltek.

2019. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ez így tök jól hangzik, ha ebben támogatja a párja.

Csak hogy az ő párja szerint az normális, ha anyuka átjár ellenőrizni, és módszeresen elmarja a barátnőjét. Nem mellesleg a ház és a zár az övé(k), nem cseréltethet rajta csak úgy zárat a kérdező.


Egy fél év után itt tart, hogy nem mer kiülni az udvarra. Mi lesz itt pár év múlva? Megmondom: nyíltan ölni fogják egymást.

Akkor sem egyszerű együtt lakni a szülőkkel, ha kedvelik egymást. Így lehetetlen.

Az fix, hogy a fiú nem fog a kérdező után költözni.

Viszont addig csomagoljon, amíg nincs gyerek!

2019. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedd magad és hagyd ott a mamát a fiacskájával együtt amig nem késő és nem depizel be.Talán ha a párodat rá tudnád venni,hogy költözzetek el jó messzire az anyjától,de ahogy leirtad a szitut,ennek kevés az esélye.
2019. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

azért költöztem én hozzá, mert az a ház saját, hitel nélkül, így csak rezsit fizetünk. Ha albiba mennénk az alsó hangon is 120ezer. :/

Nem lehetne anyóst valahogy megbékíteni? Gondoltam már rá, hogy egyszer helyrerakom, hátha akkor békén hagy... de párom olyan anyás, nem akarom, higy ezért megharagudjon.

2019. aug. 26. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!