Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit érdemel az a férj aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel az a férj aki nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
Többszöri hívásra sem. Barátokkal van.
2019. szept. 9. 20:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Akasztást minimum.
2019. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha fontos írj neki sms-t... ha nem, hagyd a spanokkal :)
2019. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad nyugodtan, majd előkerül.
2019. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élet-halál kérdése, akkor azt, hogy nyugton hagyd.
2019. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk egy "drágám legközelebb légyszi figyeld a telefont mert nem értelek el és aggódtam"? Ne legyünk már hisztis házisárkányok, ha az ember normális beszélgetést próbál folytatni egy társaságban akkor nem a telefont fogja nyomkodni. Nyilván nem hallja és nem figyeli.

Én ugyan nő vagyok de simán elmászkálok úgy, hogy a táskámban van rezgőn a telefon és párom nem tud elérni. Próbálok rá figyelni de ha más dolgom van akkor van, hogy elfelejtődik. Párom szintén ilyen, amikor meglátja, hogy hívtam akkor visszacsörög vagy ha későn látja meg akkor már hazajön és nem hívogat. Ne hisztizzünk már ilyen baromságokon, hagy érezze már jól magát a barátokkal kicsit. Ha nagyon sürgős megcsörgetem valamelyik barátját aki vele van.

2019. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem segít itt más, csak a piócás ember.
2019. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolódik, miért kéne a telefon után kapkodni?


Nincs értelme ilyenkor sem időkorlátot szabni sem telefonálgatni ellenőrizgetni. Csak veszekedést szül.


Összekötöttétek az életeteket, elvileg bíztok egymásban.


Egy estére csak ki lehet mozdulni, nem??

2019. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy előkerül, hogy házisárkány vagyok biztos, de nem erről van szó.
2019. szept. 9. 20:39
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem épp a szülésed indult be, akkor semmit.
2019. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Holnap korán kellene kellnie fontos munkája lenne, kiallvatlanul vezetni felelőtlenség.
2019. szept. 9. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!