Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom haverja elég sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom haverja elég sokat van nálunk, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
A barátom legjobb barátjának nincs barátnője, meg mivel egyikük sem idevalósi, a családja is viszonylag messze van. A párom albérletben lakik, hivatalosan egyedül, de most már én is elég sokat vagyok itt. Meg a haver is, már szinte második nap át akar jönni valamilyen indokkal, és gyakran itt is alszik. A páromat arról is nehezen tudtam meggyőzni, hogy ok, akkor jöjjön, de legalább azt mondja meg neki, hogy ha ő jövő héten éjszakás, akkor a haver ne este 11-kor állítson be. Na de akkor is, azért néha én is szeretnék vele kettesben lenni, meg nem túl kényelmes egy másik srác előtt átöltözni, stb. Szerintetek itt hol a határ, mennyi lenne az az idő, amit mondjuk hetente itt tölt, és számotokra még elfogadható lenne a kapcsolatban?

2019. szept. 16. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az lenne az elfogadható ha 2-3 naponta pár órára jönne át. Értem ez alatt azt hogy kb 4 órára esetleg 5 de nem aludhatna feszt ott mert kapcsolatom is van.
2019. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy héten 2-3-szor az ok,de ,hogy mindig a nyakatokon lógjon és az éjszakát is ott töltse ez már gáz.Beszélj a pároddal,hogy ez neked kellemetlen.
2019. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

"A páromat arról is nehezen tudtam meggyőzni, hogy ok, akkor jöjjön, de legalább azt mondja meg neki, hogy ha ő jövő héten éjszakás, akkor a haver ne este 11-kor állítson be"

Az a baj, hogy amíg a barátod egyedül bérli a lakást, neked egyáltalán nincs jogod beleszólni abba, hogy ki van nála és meddig. Vagy te is beleadsz a költségekbe? Kifizeted a barátodnak a sok ott héderezést? Ennyiből a haver is beszólhatna, hogy miért vagy nála annyit.

Ha nem tetszik, oldjátok meg másképpen az együttlétet, vagy költözz oda, szállj bele az albérleti költségekbe, és dirigálhatsz.

Tudom, bosszantó, és nem igazságos, amit a haver művel, de az sem amit te.

2019. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Egy héten egy-két alkalom, de az is nap közben. Ad-hoc jellegű beeséseket nem szeretem.

Megoldási javaslat:

- Kezd el mondogatni a barátodnak, hogy milyen jó pasi a haverja. Vezesd meg. Add elő, hogy ahogy így egyre többet jön, egyre jobban bejön Neked! Esetleg legyeskedj a srác körül, tegyél kétértelmű megjegyzéseket Neki, hanyagold a pasidat miatta. De ne felejtsd a pasidnak hangsúlyozni (finoman), hogy ahogy egyre többet és többet jön, neked úgy lett egyre jobban szimpatikus. Lehet ez több is már mint szimpátia. Ha féltékennyé tudod tenni, akkor idővel Ő maga fog tenni azért, hogy a csávó ne jöjjön. Ha meg könnyen elenged a barátod .... akkor meg amúgy sem lettél volna Neki annyira fontos. Akkor jobban jársz, ha keresel egy olyan pasit aki veled akarja tölteni a szabadidejét!

Durvább esetben mondanám, hogy feküdj le a haverral, az tuti megoldaná mindhármótok életét. :)

2019. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
4-es ugye tudod hogy emeletes hülyeségeket beszélsz? Kérdező, ne hallgass rá, ha van gerinced!
2019. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha a 4re hallgatsz, könnyen rab.szhatsz és te leszel kirakva, nem a barát.
2019. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Én még jobbat írok az előzőknél!

Hagyd ott a fenébe, és keress olyan srácot akinek te vagy a fontos!

2019. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

ugyanezt a kérdést ebben a felállásban is feltehetné itt "valaki": "A legjobb baratom csaja elég sokat van a barátomnál, ez mennyire normális?"


Jó, mondjuk én sem nézem ilyen radikálisan a dolgokat, de neked sincs több beleszólásod abba, hogy ki, mikor menjen a pasid lakására, mint pl a barátnak.

Te is ugyanúgy a barátod lakásának levegőjét szívod, mint a haver...

2019. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek meg kellene lennie a maga idejének.

Amikor te vagy ott nála, akkor ne fogadja a haverját, olyankor menjen máshova az a srác, viszont amikor vele akar lenni akkor szóljon neked, hogy most nem szabad..

És tartson egyensúlyt, de úgy gondolom a te javadra, tehát a heti 7 napból mondjuk 4 legyen a tiéd, 2 a haveré, egy meg a sajátja..

Amíg nem éltek együtt valahogy így lehetne megoldani.

2019. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok híve a játszmázásnak. Nagyon nem! Mégis meggondolnám 4-es által javasolt módszert. Szerintem nem ördögtől való ötlet, még ha engem is 0-ra értékeltek, akkor se.
2019. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!