Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek jogosan háborodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan háborodott fel?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a párommal. Mert főztem a bablevest közben ő felhívott mikor jött haza hogy menjünk hamburgerezni én elzártam a bablevest hogy úgy is eszik ezért utána mikor haza érünk teszek bele rántást. De a hamburgeres zárva volt. Mikor haza értünk ezen össze vesztünk mert szerinte gyerekes viselkedés volt tőlem. Szerintetek jogosan háborodott fel. Én 21 a párom 27 éves.

2019. okt. 21. 10:31
1 2
 1/11 Gabo9292 válasza:
65%

Szerintem csak rajtad töltötte ki hogy nem tudott hamburgert enni, nem hinném hogy egy ilyen miatt veszekedni kéne főleg hogy te még gondoltál is rá.

F/27

2019. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg egyikünk sem szól a másikhoz mert durva dolgokat vágott a fejemhez én megsértődtem rajta ő rendelt kaját veszekedés után hívott enni maga mellé de én nem mentem ezért ő sértődött meg
2019. okt. 21. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott kellett volna hagynom a tűzön, vagy hogy gondolta?

Pontosan mi volt tőled gyerekes? Nem teljesen értem.

2019. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerinte az volt a gyerekes hogy nem azt mondtam neki hogy fözzök jöjjön haza ha nem egyből elzártam mindent és mentem mert szerinte nem mertem neki ezt mondani de nem érti hogy mire gondoltam ha egyszer felhív hogy menjünk hamburgerezni ...
2019. okt. 21. 10:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tényleg megemlíthetted volna neki, hogy épp főzöl.


Persze ettől még nem kell hazarohanni, csupán tájékoztatod, hogy van egy félkész bableves, holnap az lesz a menü. Ha a hamburgert kívánjátok, akkor mentek oda.


Kicsit szegényes a kommunikáció, ennyi.


A párod meg nagyon felfújja a dolgokat.

2019. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál gyerekes. És nem is értem, hogy ezen hogy lehet összeveszni... Zárva volt, oké, előfordul, de közben majdnem kész volt otthon a kaja, amit elkezdtél... Szóval időspórolás volt részedről. Ha meg szívesebben ettél volna te is hamburgert, akkor tényleg mi a gond, a bezárt üzleten kívül? Komolyan nem értem, pedig én éhesen extra hisztis tudok lenni.

Elég nagy gond, ha egy ilyen semmiségen össze tudtok veszni, és olyan dolgokat vágtok egymás fejéhez, amiből tartós hiszti és sértődés lesz.

2019. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Párod iszonyú tapló volt.

Te igazodtál az ő vágyához, elképzeléséhez, igényéhez, ezért félbe hagytad a főzést, és mentél, ahova ő kérte.

Utána meg ezért lecseszett.

Amúgy, ha csak a rántást kellett már beletenni, akkor 10 perc alatt készre lehet varázsolni a bablevest, és jó hangulatban ebédelni. Nos, a jó hangulat itt már biztos nem lesz meg.

2019. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd kialusdzátok.
2019. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kialusszátok
2019. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt jogos.Ha már nem volt nyitva a hamburgeres várhatott volna addig amig elkészül a bableves,nem kellett volna háborogni.Talán valami egyéb bosszantotta fel és azt kellett kiadja magából.
2019. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!