Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon unalmas a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon unalmas a párommal esténként, mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Néhány éjszakát a paromnal töltök de nagyon unalmas. Nézzük a tvt, néha beszélünk 1-2 szót, ennyi. Borzalmasan unalmas. Ha mondom neki hogy nagyon unatkozok, akkor megvan sértődve és azt mondja hogy nem érti miért unatkozok ha vele vagyok, ő örül annak hogy együtt vagyunk, és ezt élvezi. Oke énis örülök hogy együtt vagyunk de attól még unalmas ez a semmit tevés. Ha telefonozok akkor egy idő után megszol, hogy hogy tudok ennyit telefonozni . Szex kilőve mert hüvelykúp kúrán vagyok, társasozas unalmas számunkra. fogalmam sincs hogy mások miket tudnak csinálni így esténként, meló után.

2019. nov. 2. 10:25
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
89%
Mi az exemmel pókereztünk, meg javarészt kinozdultunk, ha volt igény.
2019. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Mi Gin Rummyzni szoktunk. A társas miért unalmas? Most azt várod, hogy a párod vigyen el ide meg oda? Pedig az unalmas napok is hozzá tartoznak az élethez...

Erről olvastam egyszer, hogy az emberek többsége örökké szeretne élni. De egy esős délután halálra unja magát...

2019. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
vannak szórakoztató eszközök. Xbox meg társai, filmek, (orális szex?)..
2019. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ha esik az eső ha nem, akkor is a tv előtt ülünk. Oké elmegyunk sétálni a környékre ha nagyon szép qz idő, de ki a fene akar állandóan sétálni? Én ugyan nem. A társas azért unalmas mert ő sose tarsasozott és nekem nincs kedvem magyarázkodni hogy mit hogy kell csinalni. Igen bármilyen meglepő sose tarsasozott, ő a kártyajáték híve, azt pedig en nem szeretem és nincs is kártyánk jelenleg.
2019. nov. 2. 10:45
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom is hasonló típus, hármat szól egész nap, és ha én nem szervezek valamit, akkor a heverőn fogunk meghalni. De én nem tudok unatkozni. Sőt. Annyi mindent tudnék csinálni, ha több időm lenne. Pl. 2000 darabos puzzle, nyelvet tanulok könyvből és hanganyagból, elmegyünk egy érdekes kiállításra vagy múzeumba, elmegyünk vacsorázni, mi is együtt nézzük a sorozatot, varrnék valamit, mert az a hobbim, elvisszük a kutyát sétálni.

Ha unatkozol mellette, fordítsd meg a nyilat, találj ki valamit te és vond bele őt is.

2019. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#3 az oral szextől megfájdul a nyakam. Nincs xboxunk, de kétlem hogy ő ilyen játékokba bele menne. A társasba is csak kb 4-5 kört játszottunk, utana totál meguntuk
2019. nov. 2. 10:47
 7/25 anonim ***** válasza:
99%

Mi is ezt csináljuk, csak épp mi nem unjuk egymást. Együtt főzünk, beszélgetünk, filozofálgatunk, aztán közösen borzasztó hosszú sorozatokat tolunk végig együtt, átbeszéljük, este összebújunk, stb. Nekem ez az időszak a napom csúcspontja, és őszintén élvezem, már 10 éve. Az elején is ilyenek voltunk.


Nem lehet, hogy nálatok két különböző személyiség próbál meg meglenni egy kapcsolatban? Az ellentétek nem mindig vonzzák egymást.

2019. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Eddig bármit írtak, találtál rá kifogást. Nem tudom akkor mit is vársz ettől a kérdéstől? Szerintem ha próbálná is feldobni a párod az estéket, mindenért csak nyavalyognál. Lehet már ezért is nem próbálkozik.
2019. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az azért elég gáz hogy egész este egy két szót beszéltek.
2019. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem nyavajognék ha probálna valamit tenni, de nem tesz mert neki ez így tökéletes, hogy ülünk a tv előtt, és néha megkerdezi hogy nem e kérek egy pohár bort, amit sose kérek mert én csak társasággal szeretek pialni. Ja, de társaságunk nincs, mert ő állandóan csak velem akar punnyadni a tv előtt. Olyanok vagyunk mint egy nyugdíjas házaspár 🤭 de ha le akarok lépni nélküle szórakoznak, akkor mar ki tudja nyitni a száját, és egyből nem a tvt figyeli.
2019. nov. 2. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!